Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, steins said:

Ma kakva bre glad, meni naveliko pište o letovanju

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

A gde će na letovanje, na Palićko jezero?

Link to comment
59 minutes ago, Zabalujev said:

 

Imam bližu rodbinu u Kikindi i burazera koji gura da samoizolaciju dan peti, pošto se početkom nedelje vratio preko pola sveta. Gledam da ih ne zapitkujem prečesto kako su.

 

ja se bratu javljam svaki dan  ... to mu dodje kao pomoc psihijatra :D

 

zezamo se ... sam u kuci 1, 2, 3 .. deo

kad god sam ga pitao, sta jedes, veli jaja :)

a nosi mu snajka klopu ko kucetu pred vrata

Link to comment
Just now, Glass Joe said:

A brate, nek zovu crveni krst i traze kucnu dostavu, valjda sad moze tako

 

Jebem li ga da li to funkcionise uopste.Jel probao neko.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, steins said:

Ma kakva bre glad, meni naveliko pište o letovanju

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

Ja Tasos uplatio.:bee:

Link to comment
29 minutes ago, Glass Joe said:

Da, bas se vidi da su ovi ljudi ugrozeni od gladi

nisu ugroženi od gladi ali jesu od sopstvene gluposti. iskreno, posle 40 godina života ovde pun mi je kurac telećih pogleda i bizgova koji nemaju sposobnost da prime i razumeju najprostiju informaciju ili da naprave najočigledniju moguću logičku vezu između ponašanja i posledice.  počinjem da verujem da na ovom svetu najveća nije ni vojna ni bilo koja druga sila, no sila gluposti. zaista mi poslednjih godina kolaju primisli o blagodetima života u kolibi na vrh planine i diskonekciji od bio kakvog obilika i forme društva.

 

al ajd što su oni ugroženi, nego što ugrožavaju i druge. kad bi posledice trpeli samo oni mogao bi komotno da kažeš nek crknu ko ih jebe. ali nije tako, jbg.

Edited by Ted
Link to comment
12 minutes ago, Блок_64 said:

 

Nijedan snimak nece nista promeniti veruj mi.Ja sam sa dosta ljudi svaki dan i sve je otislo u picku materinu.Svaki razgovor na ovu temu se zavrsava da mu je svejedno dali ce da umre od korone ili od gladi.Veruj mi jos 10 dana policiskog casa i sve ce otici u kurac.Psiho se kurci a obice mu se o glavu.

 

Hoce, promenice snimak iz Bergama, ili nekog drugog gradica, iz bolnice, na rts-u i pinku u 20 casova, u trajanju od dva sata, bez komentatora i ekipice afterpartija i sveg ostalog sranja, mi jos ne verujemo da je moguce tako nastradati.Mnogo su pogresili sto nisu ukljucili sve generacije kada je paljen alarm, nego stari pa stari, roditelji, deke, bake...i sta se desilo ..svi ostali iskulirali najznacajniji period, sa sve gomilom radnicke klase sto se vracala kuci na sigurno, bez kontrole mesec i nesto dana, sa monsterom za koji se jos uvek ne zna kako se krece i koliko zivi

Video sam takve reakcije danas, da im je svejedno.. sve nesigurnost i neverovanje

 

Postoje drugaciji problemi vezani za prikazivanje takvih stvari ..

Ali ljudi ne vide i ne znaju sta se desava, prate kzs, ima neka scena, kao juce i to sve oboji, ne moze normalan covek da prihvati one cifre a mladi ne gledaju, smaraju se

 

Na kraju krajeva i mi ovde se nadamo, da ce tamo stati i da ovde nece biti tako a sve govori da sutra apsolutno svi ostanemo kuci, vristi

Link to comment

Nije mi namera da smaram sa situacijim u Kikindi,ali možda nekog interesuje..Primetno je puno više policije na ulici.Iz vozila preko razglasa poručuju ljudima da ostanu kući.Strogo se poštuje koliko ljudi može da uđe u hiper-market..Kod nas je koncentracija prodavnica užasna..U 200 metara su Maksi,Lidl,Idea,Univer,Gomeks,Matijević..Danas je bio divan dan,oko 20 stepeni,ali ljudi na ulici je bilo neobičajeno malo(pričam o ovom delu gde su prodavnice)..Nikog bez maske nisu puštali u objekat(oko 13h sam prošao,kako je bilo ranije nisam siguran)..Još uvek nema da se kupi maski i rukavica po apotekama..Ono što je mene oduševilo jesu građani..Pre 4-5 dana je možda 10% ljudi na ulici nosilo masku..Danas ih je bilo bar 60%..Malo je sablasno,ali čim odete ulicu -dve ..Nema nikog na ulici..Prođe koji automobil i to je to..Ljudi su postali svesni i čuvaju sebe i svoje bližnje..Sve prodavnice su solidno snabdevene..Ovo je po meni pravi put za borbu protiv ovog sranja..Zatvorite se u kuću i nema problema..

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...