Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

27 minutes ago, Have_Fun said:


Skype 4 business i Teams su otisli u majcinu.
Nemoguce je imati normalan sastanak.

 

Burazer kaze da mu Slack i Discord rade dobro. Nisam probao jer nas klijent to ne koristi. Koriste samo ova prva 2.

 

mene je teams samo u ponedeljak zezao, poruke nisu htele da prolaze. nakon toga sve normalno. s4b sam samoinicijativno utulila.

 

Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Najavio je od utorka 24h.

 

nije najavio od utorka. rekao je od sutra kreće od 17h, pa ako ni to ne bude dovoljno, onda će od 13h, pa tek onda 24h.

Link to comment
 

nije najavio od utorka. rekao je od sutra kreće od 17h, pa ako ni to ne bude dovoljno, onda će od 13h, pa tek onda 24h.

aha, to mi je lakshe. moram neke odluke da donosim koje su vezane za 24h

 

bilo bi u stvari super kad bi na tim kzs davali neke jasne informacije umesto nagadjanja i bulaznjenja :unsure:

 

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
30 minutes ago, Have_Fun said:


Mogli su bar da se drze karantina.. ne bi im nista falilo 2 nedelje da iskuliraju.

Moj drugar se vratio nakon projekta koji je radio u UAE.. eno ga kuci jos uvek, ne izlazi nigde, prebacio se u drugu kucu da se izoluje i od roditelja i, iako mu nista ne fali nakon ovih 7 dana, hoce da "odradi" i jos tih 7

Ne vidim zasto se drugi ljudi ne bi ponasali tako

 

moj brat je sedmi dan u izolaciji

prosao je pola evrope pre sedam dana, sve zbog gazde svajcarca koji je dan/dva pre toga dolazio u firmu iz svajcarske (a on ide po njega na aerodrom)

morao sam telefonom da uverim i njega i snajku i majku da on mora u karantin bar cetrnaest dana i da ne sme da ide kuci kod staraca ... a snajka neka izabere hoce li sa njim i detetom da sedi ili da ode kod mojih

nisu neobrazovani, nisu glupi, no jednostavno se ljudi ne opterecuju nekim stvarima, ne gledaju vesti toliko, drzava ne radi mnogo da ih informise ... sta znam sta je razlog

sada su svi svesni, a ja sam pogubio ko zna koliko zivaca vicuci, ubedjujuci i preteci to vece dok je putovao

Link to comment

Preletao je neki helikopter i u toku popodneva. Elem, policijski čas od 17h biće baš mučan, ovo kad padne mrak ajd nekako... a i neće mi ostati vremena ni da se prošetam pošto završim s poslom. Tumbanje oko nabavke da ne pominjem, malo mi one današnje nervoze u Maksiju...

 

Kolege koji su pobegli u zavičaje dole južno kažu da zabrane niko ne ferma. 

 

Imam bližu rodbinu u Kikindi i burazera koji gura da samoizolaciju dan peti, pošto se početkom nedelje vratio preko pola sveta. Gledam da ih ne zapitkujem prečesto kako su.

Link to comment
18 minutes ago, mraki said:

Znači prodavnice će raditi do 15h što podrazumeva veće gužve.

 

Upravo to, što kraće rade, sve veće gužve, a danas se konačno bilo upristojilo.

 

Ali okej, na taj način prodavnice mogu da se organizuju u jednu smenu, ali svako skraćenje preko ovog  bi bila glupost.

Link to comment
9 minutes ago, vememah said:

 

 

Naravno,sa druge strane i zasto bi.

Bitno je da jebu ceo Beograd.

Ja stigao kuci oko 20-40,nigde pandura nigde nikoga.

Verovatno su sa psihom na aerodromu.

Link to comment

Jel' ima da je neko snimio italijanski gradovi pre mesec dana i italijanske bolnice sada. Nemoguće da nema. Pa da se to pušta ovim budalama preko bilborda.

Link to comment
3 minutes ago, Anonymous said:

Jel' ima da je neko snimio italijanski gradovi pre mesec dana i italijanske bolnice sada. Nemoguće da nema. Pa da se to pušta ovim budalama preko bilborda.

 

Nijedan snimak nece nista promeniti veruj mi.Ja sam sa dosta ljudi svaki dan i sve je otislo u picku materinu.Svaki razgovor na ovu temu se zavrsava da mu je svejedno dali ce da umre od korone ili od gladi.Veruj mi jos 10 dana policiskog casa i sve ce otici u kurac.Psiho se kurci a obice mu se o glavu.

Edited by Блок_64
Link to comment
2 minutes ago, Glass Joe said:

Da, bas se vidi da su ovi ljudi ugrozeni od gladi

 

Ne pricam o ovima sa snimka,pricam ti o ljudima koje srecem svaki dan i koji rad manje vise za dnevnicu.Ako ne rade 10 dana nece imati ni za hleb.

Bizgov naravno o tome nije ni mislio kada je uvodio vanredno stanje.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...