Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

10 minutes ago, adam said:

i jel ima luj viton?

 

ima:

jel postoji stručna komisija za borbu protiv zaraze, ko su članovi i kada su se poslednji put sastali?

naravno da postoji. to su javni podaci i možete ih naći. ne znam da vam kažem gde.

nismo našli te podatke, da li ste vi član te komisije?

naravno da sam član, kao i svi mi koje viđate ovde.

kada ste se poslednji put sastali?

to ne mogu da vam kažem.

 

e to je odgovaranje javnosti po pravilima evropske komisije - luj vuton format.

  • +1 4
Link to comment
Quote

Članica Kriznog štaba Darija Kisić Tepavčević rekla je da bi svi trebalo da budemo ponosni što je u Beogradu otvoren tako lep i veliki tržni centar u vreme ekonomskog sunovrata.

 

Svi u šoping

Link to comment
Članica Kriznog štaba Darija Kisić Tepavčević rekla je da bi svi trebalo da budemo ponosni što je u Beogradu otvoren tako lep i veliki tržni centar u vreme ekonomskog sunovrata.
 
Svi u šoping
Pa kad napune sutra samo zaključaju sva vrata i gde ćeš lakše lokdaunlodovati kritičan sloj populacije.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, slepa živana said:

ima:

jel postoji stručna komisija za borbu protiv zaraze, ko su članovi i kada su se poslednji put sastali?

naravno da postoji. to su javni podaci i možete ih naći. ne znam da vam kažem gde.

nismo našli te podatke, da li ste vi član te komisije?

naravno da sam član, kao i svi mi koje viđate ovde.

kada ste se poslednji put sastali?

to ne mogu da vam kažem.

 

e to je odgovaranje javnosti po pravilima evropske komisije - luj vuton format.

odlicni odgovori. ministarski.

Link to comment
Otkazan meč odbojkaša Vojvodine zbog zdravstvenog stanja igrača

Odbojkaški klub Vojvodina neće igrati utakmicu protiv Mladog radnika, zakazanu za subotu, 31. oktobar, zbog zdravstvenog stanja pojedinih igrača
U klubu poručuju da odbojkaši iz redova državnog šampiona ne pokazuju simptome korona virusa, ali će svi biti testirani. Meč je otkazan u dogovoru sa timom iz Požarevca.


Niko nije testiran, niko nema simptome ali utakmica otkazana. :covid19:
To im je go to saopstenje, svi su uvek asimptomatski.
Tako su u prvom talasu objavili da ima zarazenih u starackom domu na Petrovaradinu, ali kao srecom su svi asimptomatski. A onda 2-3 dana kasnije vest da ih je nekoliko iz tog doma umrlo.

To se zapatilo i u narodu. "On je imao koronu ali je bio asimptomatski, jedino sto je kasljao desetak dana i imao blagu temperaturu 37 sa 8"


Link to comment
3 hours ago, slepa živana said:

ima:

jel postoji stručna komisija za borbu protiv zaraze, ko su članovi i kada su se poslednji put sastali?

naravno da postoji. to su javni podaci i možete ih naći. ne znam da vam kažem gde.

nismo našli te podatke, da li ste vi član te komisije?

naravno da sam član, kao i svi mi koje viđate ovde.

kada ste se poslednji put sastali?

to ne mogu da vam kažem.

 

e to je odgovaranje javnosti po pravilima evropske komisije - luj vuton format.

Mrzi me da tražim ali mislim da nije rekla da je član komisije  

Link to comment

ja bih se jos malo igrao brojki i slova...

 

tamo julu kad su informaticari zajebavali Kona, 120+ na respiratorima po dve nedelje i 1-2 umrlih. sada umire 5-7 a na respiratorima manje od 50... trebalo bi neki da proveri da se nisu vec pokvarili oni kineski ili stedimo kiseonik?

 

a zivim za dan kada ce neko od novinara da upita g-dju ministarku ili postenog drKona "kako vas bre nije sramota?". naravno da ih nece ni onda biti, ali mome srcu bi nekako bilo lakse

  • +1 1
Link to comment

image.png.0e8d95f4acf772207209822595887e45.png

u julu je dakle uglavnom umiralo 8 do 10 ljudi dnevno ali je bilo hospitalizovano u jednom trenutku čak 4900 ljudi i 208 na respiratorima, krajem jula ili početkom avgusta

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...