Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

OK zatvaranje granica, govorim o policijskom casu za penzionere i omladinu
Jeste da ih/nas je sad manje ali ako nagrne opet talas od stotina hiljada инфектора zatvaranje granice znači manje novca a policijski čas još manje novca. Ceniš da se neće dugo dvoumiti da odlože zatvaranje granice a oće da zatvori penzionere i decu? Hint: to je film koji smo već videli.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
16 hours ago, Arkadija said:

Možda su mu i smestili takvu informaciju, znajući da će je on javno objaviti. 

 

Verovatno, tj. skoro sigurno, ali je mogao da malo mućne glavom pre nego što takvu glupost odvali. Zanima me ko će mu ubuduće išta verovati povodom bilo čega, ja sigurno neću.

Link to comment

Nema to veze sa ks, sticaj okolnosti je trenutno takav..mislim, kapiram da je ovo ironija, just saying...dok traje, neka traje, sto se mene tice, sto duze, ali, ne pitam se ni ja, ni bilo ko od nas...

Link to comment
14 hours ago, Anonymous said:

 

Verovatno, tj. skoro sigurno, ali je mogao da malo mućne glavom pre nego što takvu glupost odvali. Zanima me ko će mu ubuduće išta verovati povodom bilo čega, ja sigurno neću.

Ja nikome i ne verujem 100%, istinu negde na sredini nalazim..sto je negde i strasno, u ovakvim okolnostima i vremenima, da nemas kome da  verujes...

Link to comment

Pazi, ne negiram ja da je do korone umrlo dosta ljudi, vise nego zvanicno, ali od tih 757 viska u avgustu konkretno, bar 300 njih je sigurno umrlo zbog,a ne od kovida..jer, glavni fokus je bio na kovidu,a druge bolesti ne cekaju da korona prodje, to nam je bar svima jasno..dodaj i verovatno povecan broj samoubistava, nasilja u porodici, celokupno gledano..

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Ne bih, ali se prosto vodim i nekom logikom..da ne pricam o starom stanovnistvu koje je prethodno bilo zdravo,a ujebalo ih VS, i medju njima ima onih na cije  fizicko zdravlje uticala izolacija i jbeni izlazak nocu..

Link to comment

zato je trebalo da ovi shto su bili napolju ljudski paze, a ne da se razbahate na prvi mig. bolnice puni kovid, svaki put, i tako ce biti svaki put. sad kao nije ful kovid, ali ni nokat ne moze da se operishe. nije bila ideja da se ne lechi niko drugi, nego da se drzi neki balans izmedju kovida i nekovida. uostalom videcemo.

sent from bubamoto

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...