Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Priča mi drugtm, slika pacijentima rtg pluća po sobama u jednoj bolnici, pritisak da se radi i od gore i od pacijenata je takav da se jednostavno ne vredi više odlagati redovan rad, korona je pobeđena, pacijenti kojima je PCR ili IgM bio pozitivan po dolasku ili premeštaju iz druge bolnice su negativni, jutros slika pacijente i od njih 20 bar 10 ima temperaturu. Što i nije normalno za bolnicu u kojoj se uglavnom rade hladne i stabilne operacije. Npr srca.

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Dakle oko "buve" i "panike".
Dakle "rešenje o ratnom rasporedu za ratno i vanredno stanje"...
I verovatno odatle to ide...

.... Shiit has hit the fan!
 

Odakle, nisam te shvatio?

 

Edited by Misko
Link to comment
54 minutes ago, desboj said:

Priča mi drugtm, slika pacijentima rtg pluća po sobama u jednoj bolnici, pritisak da se radi i od gore i od pacijenata je takav da se jednostavno ne vredi više odlagati redovan rad, korona je pobeđena, pacijenti kojima je PCR ili IgM bio pozitivan po dolasku ili premeštaju iz druge bolnice su negativni, jutros slika pacijente i od njih 20 bar 10 ima temperaturu. Što i nije normalno za bolnicu u kojoj se uglavnom rade hladne i stabilne operacije. Npr srca.

Pa, naarvno, sad i treba koristiti priliku dok je situacija jos relaivno mirna, i ukazati pomoc i drugima....ko zna koliko je ljudi umrlo zbog, a ne od korone...

Edited by Misko
  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

Kon je upravo striktno demantovao za vanredno stanje.I to ne za 1. okt,nego uopšte.

 

 

To je vec druga krajnost, otkud on zna kakva ce situacija biti za mesec, dva, tri cetiri, kako god

Link to comment
nije.da sam neki fan vanrednog stanja, naprotiv, ali konu ne verujem ni dobar dan, ni da je trava zelena, ni da srbi jedu viljushkama dry.png

sent from bubamoto


Kon je kurac na biciklu, ako svi zatvore granice iz Vučistana kao što i jesu a pukne lockdown u Čehoslovačkoj, Nemačkoj, Austriji nema (Vučić) izbora nego da zatvori granice ili ponovi VS

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...