Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 hours ago, gone fishing said:

zvanično je od korole u julu umrlo 296 ljudi, nešto se tu ne slaže tinfoilhat.gif.956dc4dd201b349d097e313e58b7888c.gif

ne sećaš se kad je premijerka objasnila... ovih preostalih hiljadu i po je zgazio autobus. ne može da se broji u koronu.

Link to comment

Super mi je to što svi svjetski stručnjaci iz oblasti virusologije, mikrobiologije, imunologije sabijaju mjesece rada da provale neku sitnu informaciju o ovom virusu o kome jedino znamo da je veeeelika nepoznanica a onda žena iz sasvim druge medicinske branše izađe i onako ispali paušalno otkrovenje i što je najgore to krene da se prenosi kao jevanđelje

Link to comment

Kako kenja, nije je sramota. Evo, da je upoznam sa svojom šeficom koja je jedva pretekla infekciju, da joj objasni kako je to skoro kao običan grip. Lako je njoj, kad je načelnik klinike, da serenda kad je dobila svu najbolju negu i terapije kod nas. Nek se malo stavi u kožu običnog čoveka koji nema sreće da fasuje virus pored još hroničnih bolesti.

Mrš

Edited by Filozof manijak
Link to comment

ona je zena kreten i ne znam shta vishe ima tu da se pricha. a njeni i nestorovi sledbenici mozak ne ukljuchuju ni greshkom, cepaju ljudi autopilot, izvrte plochu, ti se neshto objashnjavash, raspravljash, kad im izadje sadrzaj do kraja, pochinju odmah isto to, identichnu pricu ispochetka, koliko hocesh puta, iste rechi, isti 'argumenti', iste optuzbe na nevernike. pa ti hajde ponovo, koga ne mrzi.

 

a ljudi se smeju jehovinim svedocima :isuse:

Link to comment

teska sprdacina.. dovoljno je da prdnes i posle 7 dana moras da se testiras.. ja sad u nedelju idem da se testiram po cetvrti put, posto sam u nedelju imao temperaturu, proliv i povracanje...

missim daleko od toga da volim posao, al sam rekao da sam ok i da mogu nazad na posao, al kae dr po protokolu moram da idem da se testiram..

i ovo sto su decu pustili u skoli, je da bi samo imali izgovor za mesec dva, kako je to pokrenulo povecanje zarazenih..:fantom:

Link to comment

Meni samo nikako  ne ide u glavu da si vrhunski strucnjak za jednu oblast medicine, a baljezgas i lupetas ko Maxim o drugoj grani, ko da pricas o masinstvu ili arheologiji, veze blage s vezom, a imala predmete i imunologiju i epidemiologiju  i infekrivne bolesri. Kako diplomirala uopste u svoje vreme, tada je medicina na BU bila veoma cenjena.

 

Ovaj sns kadar je stvarno tesko dno dna. Nijednog ne znam da vredi nesto ili da radi to sto zna, ako uopste ista zna.

Edited by Jumanji
Link to comment

99 novih slučajeva, 1 preminuo.

Mislim da će svaki sledeci dan biti po malo više novih slučajeva, prvo da održe tenziju a drugo zato što će zaista tako i biti u danima koji dolaze. Kad krene osmi pik krajem meseca praviće se ludi.Samo će vraćati jednu po jednu bolnicu u kovid sistem

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...