Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

12 minutes ago, ragasto said:

:isuse:I još u zatvorenom:isuse:

Jel' brojka od 500 potvrđena?

Drugar je bio i kaže da je nešto manje,ali ne mnogo manje.

 

I kad sam mu rekao da je debil uzvratio mi je da se previše cimam i da imam flašu za nastup Edite Aradinović i Nataše Bekvalac koje u narednih nedelju/dve dolaze ako ih ne zabrane.

 

Dalji razgovor ne bih :D

  • +1 1
Link to comment

mladi ljudi, nije problem, stari su im ionako za umiranje. svakako bi pomrli pre ili kasnije, shta sad.

 

ovi kad ostare, kakva ce to cika da bude od ljudskih prava :rolf:

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

ja bi ih sve na sajam ne što su prekršili šta ti ja znam kakvu meru, već što slušaju teodoru džehverović

 

 

to ni ne znam koje je :lolol:

 

tek sam nauchila bube i bracu.

Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

mladi ljudi, nije problem, stari su im ionako za umiranje. svakako bi pomrli pre ili kasnije, shta sad.

 

ovi kad ostare, kakva ce to cika da bude od ljudskih prava :rolf:

A ko je tu decu vaspitao?

 

Isto bi bilo i pre 10,20 ili 30 godina,mogu da potpišem.

 

Pri tome ne mislim na muzički (ne)ukus.

Link to comment

muzika me ne interesuje. stvarno ne znam ko ih vaspitava. ja svakako ne.

 

pre 30+ godina je bila dosta druga pricha, svet je bio drugachiji. mada ni izazov nije bio ovakav.

 

naravno, mladi su govna manje vishe, nevezano za epohu, od sokrata naovamo :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

 

Isto bi bilo i pre 10,20 ili 30 godina,mogu da potpišem.

 

 

Ne znam, ne bih baš tvdio to. Uvek je postojao sukob generacija, ali nije uvek postojao internet

  • +1 1
Link to comment

Ne zna sta je gore, da li ovi ludaci sto su dozvolili ovaj koncert, performans, sta je vec, kad  omladina blesava nema mozga, ili ova "muzika". Mene bi ovo drugo ubilo, a za devojku prvi put cujem.

 

Ok, svako vreme nosi svoje, cesto je savremena muzika u svoje vreme bila docekana na noz, ali ovo je sve samo ne muzika, tesko tesko djubre. Bas zalosno.

Link to comment
14 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ne znam, ne bih baš tvdio to. Uvek je postojao sukob generacija, ali nije uvek postojao internet

Okej,slažem se da internet na svašta utiče,ali na šta tačno misliš u ovom slučaju?

Link to comment

Do pre par godina su mladi slušali isključivo latinoamerički jazz fusion i bili zainteresovani za Hegela i Hajdegera, a onda je došao Rasta i posrao se u intelektualni potencijal omladine.

Šalu na stranu, 90ih se đuskalo uz 200 na sat, Tek je 12 sati, itd...pre toga se na igrankama isto puštao pop i disko...oduvek su mladi gravitirali ka jednostavnoj, catchy muzici za igranjac.

  • +1 3
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...