Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

6 hours ago, Filozof manijak said:

To je i moj neki zaključak na osnovu ponašanja vlasti: izabrali su metodu kontrolisanogtm prokužavanja

 

Nema od toga ni mojega kod bestije koja pravi mini imunitet od par meseci. Treba dumre pedeset hiljada da bi se tri miliona zarazilo, i to sa kratkim imunitetom.

 

Dakle terapija, vakcina, tim redom.

Link to comment
Samo da budemo jasni:
Ta taktika (ako je uopšte to izabrano) je odabrana samo zato jer to najmanje izlaže na svetlost dana nesposobnost, nekompetentnost i kriminal ekipe koja je na vlasti.
Oni ako su "birali", to su činili po kriterijumu:
Šta će najmanje da nas košta u PR strategiji...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Takoe.

 

To se jedino ovde racuna, zato smo crna rupa od logike, strategije i logistike. Toga kod nas nema, ima samo megafon na koji se dobosar dere da nas uverava kako nam je danas i kako ce biti sutra.

 

Tri mrtva dnevno, smejurija jebote, i to prolazi evo vec sesti mesec.

Link to comment
Samo da budemo jasni:
Ta taktika (ako je uopšte to izabrano) je odabrana samo zato jer to najmanje izlaže na svetlost dana nesposobnost, nekompetentnost i kriminal ekipe koja je na vlasti.
Oni ako su "birali", to su činili po kriterijumu:
Šta će najmanje da nas košta u PR strategiji...

.... Shiit has hit the fan!

ne. ja mislim da tamo misle da su uzasno pametni i da rade shto nikad niko nije radio, plus kad gledash narod odozgo, malecak izgleda, pa shta i ako neko pogine, mora neko. pa pogledaj drzavne epidemiologe, bez ikakve svesti o realnosti, ubacheni u medijski bubanj visokog drushtva i samo se vrte i vrte... mislim da tu ima nekoliko mehanizama na delu i svi pochivanju na temelju sujete, na svim stranama. i sujete se sad toliko akumuliralo da sama sebe pokrece. novac tu naravno mnogo pomaze da im izgleda manje strashno to shto rade, kad ni brojevi nemaju lice.

sent from bubamoto


Link to comment

ma oni šljakaju copy/paste uputstva preporuke nekih izraelaca i amera iz atlante, sad koliko je to primenljivo ovde, verovatno jeste uz sprovodjenje svih mera. ne verujem da je mera bila i momentalno raspojasavanje krajem maja

 

sad ove cifre poslednjih dve nedelje su, mislim, realne mada je i to postalo abitno posle svega

 

samo se nadam da ćemo, ako i ikada dođe do realnog prebrojavanja brojati ispod 3k. ni bolje ni lošije od donjeg evropskog doma

Link to comment
26 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

sad ove cifre poslednjih dve nedelje su, mislim, realne mada je i to postalo abitno posle svega

 

 

 

 

Ma de realne.

Link to comment



ma oni šljakaju copy/paste uputstva preporuke nekih izraelaca i amera iz atlante, ...
a oni ih savetuju shta, tehnikalije oko korone ili kako da ispadnu lepi na televizoru? pitam shto ne znam stvarno :unsure:



sent from bubamoto

Link to comment

pa valjda tehnikalije oko korone, i ne verujem da imaju ekskluzivna prava na savetovanje već je bukvalno copy/paste

 

sad u toj nejednačini ima i zaplet sa sprovođenjem tih mera kojima treba da se bavi država, a u našem slučaju je to ludi aleksandar 

jbg

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Pričam sad sa kolegama iz Rumunije, oni imaju jedno 5 do 10 puta više zvaničnih brojeva i idu u školu 1. septembra, otvaraju bioskope... Jbt... Mi smo još dobri...

 

Svi su izgleda u fazonu "probali smo to s tom epidemijom, sad malo ekonomija". 

Link to comment

nije problem. kad bude prvo shkolsko dete na respiratoru, onda cemo da vidimo kako nam ide.

 

 

 

navezbana sam. juche sam ceo dan slushala traktate o tome kako su maske smrt za mladi organizam, a korona i ne toliko. :s_w:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...