Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

8 hours ago, Delija67 said:

Ovako izgleda i prosecna zurka kod nas na Ostrvu, mada ume da bude i hard varijanta kad se pocne od Vozi me do Pala preko Ledina, pa mozes da zamislis kako ide dalje. Mada nesto ne cujem Ostrvo poslednjih dana.

 

Neka mladi na vreme otkriju Zareta & Gocija (dace dobri Bog da se pomire) i Goci bend..valjace im jedan ajnspric testosterona iz postojbine predaka.

 

Za mene je alkohol dobio novu dimenziju kada smo ih ukljucili u opijanja.

Link to comment
26 minutes ago, dvb-t manijak said:

To je svuda isto. Još kad donesu one blutut zvučnike. Neverovatno kako se ono malo govance jako čuje.

ma gde malo

ovi imaju metar  i po sa pola metra

Link to comment
15 hours ago, Halvard said:

Mora da živim u nekakvom bablu u kom 99,9% ljudi nosi maske u zatvorenom, a gomila njih i na ulici.

napolju je oko lapo/lapo, malo manje bez maske... ali u zatvorenom svi nose maske. nazalost, vecina samo preko usta. ne znam sta im smeta da nos pokriju

Link to comment

Poceo sam da verbalno napadam mandrile bez maske po prodavnicama. :D

Juce sam ovde napisao kako je pola ljudi ne nosi maske u Univeru, danas odem do Maxija i sasvim suprotno. Valjda se potrefilo (oce i tamo  mesari da ne nose) ali svi kupci i prodavci su imali maske! Osim jednog celavog silosa koji izgleda kao neki krimos i njegove debele gospodje.Tip paja po celoj radnji, trpa u velika kolica i usput glaba neku kiflu..bez maske. Kad sam naisao na njih pitam jel primetio da se razlukuje od ostalih posetilaca, on kao tele gleda i kaze : Sto?

Paa, zemljace nemas masku! Kaze da mu nije potrebna. Ja ga pitam jel zna da postoji naredba da svi nose maske u zatvorenom i misli li da je on najpametniji a on gleda jedno dve sekunde i kaze : Gledaj svoja posla a ja cu svoja! Gospodja se smeje! Pogledao sam ga kao hrpu govana i cak je izgledalo kao da bi da me mozda udari ali kako ces kasikom na buldozer, ipak sam ja stokilas od skoro dva metra :) 

  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...