Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Danas nam je i predsednik na kriznoj konferenciji u 3, miriše na proglašenje druge pobede... Pa od, po mojoj proceni, početka oktobra, počinje treće kolo koje će biti baš dugačko i gadno 

  • +1 1
Link to comment

protesti i djilas, uz doktore i ostale neprijatelje u okruzenju, ali nasi prijatelji kinezi najbolja vakcina i nasi doktori koji rade u stabu najbolji na svetu, napadajte mene ne njih, mi se odlicno drzimo, ali imamo nekoliko zarista koje nasi neprijatelji potenciraju, ako ne budete dobri moracemo da zatvaramo, ne bih ja, ali kon kaze.

  • +1 2
Link to comment

Колико ће људи тек да се опусте након ове конференције где прогнозира победу која следи за две недеље и колико ће то скупо да нас кошта са појавом хладнијих дана од вероватно краја октобра, почетка новембра, нисмо ни свесни.

Link to comment

Nije mi jasno što Žvaljo to radi? Nema više izbora, nema potrebe da se relaksiraju mere i opet proglašava pobeda nad virusom, sad je realno najbolje vreme za stiskanje i donošenje nepopularnih mera. Ponovo je aktiviran moratorijum na otplatu kredita, pomoć države za preduzeća, ekonomija je svakako krenula u očin, bolje je da se stisne još sa merama da bi se jesen dočekala koliko toliko sa povoljnom epidemiološkom situacijom.

 

Misli, znam zašto to radi, zbog jebenog rejtinga i fokus grupa, ali debil time rizikuje da mu se na jesen olupa o glavu kad krene treći talas.

Link to comment

Ne može on da stiska, jer nikako ne može da "iskombinuje" stiskanje, a da ne dira svoje klijente[emoji769] od stranih investitora (motaonica kablova koji su mu već poručili da ne jebu njegove zabrane, a ako mu nešto nije jasno, neka se seti koliko su mu kinte u džep tutnuli), do ovih kafića i sitnijih koji mu trebaju za finansiranje svoje ekipe na lokalu...
A opet vidi da mu zdravstvo još jedan talas ne bi preživelo i spektakularno bi se raspalo...
Tu se on sad lomi, i mozga kako da ispegla sve to...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Frank Pembleton said:


Tu se on sad lomi, i mozga kako da ispegla sve to...
 

 

Moze da se lomi do sutra, na ljutu ranu ljuta trava, ne postoji drugi nacin. Njega jebe sto fokus grupe ne vole ljutu travu.

 

Srbijom vec osam godina upravljaju fokus grupe, on je tu samo da namesti sebi i bratu kombinacije i izvuce sto je moguce vise para u dzep. Ovo sa virusom se ne uklapa u tu bolestinu, ovo je drugacija stvar, zato balavo govno i posrce.

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ne može on da stiska, jer nikako ne može da "iskombinuje" stiskanje, a da ne dira svoje klijenteemoji769.png od stranih investitora (motaonica kablova koji su mu već poručili da ne jebu njegove zabrane, a ako mu nešto nije jasno, neka se seti koliko su mu kinte u džep tutnuli), do ovih kafića i sitnijih koji mu trebaju za finansiranje svoje ekipe na lokalu...
A opet vidi da mu zdravstvo još jedan talas ne bi preživelo i spektakularno bi se raspalo...
Tu se on sad lomi, i mozga kako da ispegla sve to...
 

 

Meni ovde nisu jasni ni ti klijentitm tj.vlasnici motaonica. Ne moraju oni ničega da se pridržavaju, ali će tako sjebati sopstvene radnike, i naposletku proizvodnju, a nije da ovde ima radne snage u izobilju da bi se mogla izdržati visoka fluktuacija radne snage. Zar je nabavka zaštitnih maski, dezo sredstava, kao i organizovanje posla u skladu sa novonastalom situacijom toliko opterećujuća stavka za poslodavce? Veći gubitak će biti kad im većina motača fasuje virus, zaraze se čitavi pogoni i sjebu proizvodni proces.

Link to comment

Lako možeš da pričaš o tome kako smo lideri u ovome ili u onome, ili da pričaš bajke o bi-di-pi-ju, ali kad kažeš da si pobedio koronu, a svako od nas poznaje bar nekoliko osoba koje su najebale od nje, e tu se završava spin.

 

Pa pričaš, da su se ljudi zarazili na protestima  a umre ti porodilja iz neke pizde materine gde nisu ni čuli za proteste. E onda si u problemu, jer ti ni tvoji više ne veruju.

 

Kao neko ko je iz medija moram da im priznam da su za dve klase bolji u marketingu od opozicije, koja nije shvatila da je stigao XXI vek. Nema više ni 5. oktobra ni 9. marta, niti će ga ikada biti. Došlo je novo vreme.

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Nije mi jasno što Žvaljo to radi? 

 

Zato što ima uznapredovali stadijum nelečene mentalne bolesti.

 

1 hour ago, Filozof manijak said:

Misli, znam zašto to radi, zbog jebenog rejtinga i fokus grupa, ali debil time rizikuje da mu se na jesen olupa o glavu kad krene treći talas.

 

Neće mu dlaka sa glave zafaliti. Ni njemu ni SNS-u.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...