Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Kod mene brat i otac bolesni.Tj celo selo.Svi isti simptomi,testirali se i negativni.Brat je bolje,otac na urbazonu,pumpici,antibioticima i nije gore,sto je najvaznije.Nikada pre nije koristio pumpicu,doduse ima vrlo pozitivnu porodicnu anamnezu ka astmi u poznijim godinama,inace zdrav kao dren.

Edited by askeladden
Link to comment

Kad se setim kako Ugljanin  skici protiv nosenja maski, pomislim da smo jos i dobro prosli, mogao je da npr. pozeli da radi u struci pa da sednem da mi popravlja zube.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Zar nije Rasim stomatolog?

.... Shiit has hit the fan!
 

    Nije, on je završio medicinu. Zato mu je Vučić i objašnjavao princip rada respiratora. Ugljanin jeste stomatolog, kao i Bajone. 

Link to comment
52 minutes ago, vememah said:

 

 

 

 

posle ovoga bi jedino prikladno bilo da Radovanovic napise "odjebi"

 

lazu ko psi iz dana u dan a onda ovo djubre prica o greskama u informatickoj podrsci... pokvario im se kompjuktor, to ce biti ocigledno odgovor za svaku laz za koju ih uhvate

Link to comment

Vozim se u lasti, prvo sam seo na slobodno mesto iza 1 devojčure sa slušalicama koja proždire čips, ali nema masku i pritom kija, pa sam se premestio, onda je u bus ušao 1 organ noseći masku, ali čim je seo i on je skinuo.
Ja se gušim sa kn95

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment
15 minutes ago, El Guapo said:

Vozim se u lasti, prvo sam seo na slobodno mesto iza 1 devojčure sa slušalicama koja proždire čips, ali nema masku i pritom kija, pa sam se premestio, onda je u bus ušao 1 organ noseći masku, ali čim je seo i on je skinuo.
Ja se gušim sa kn95

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 

 

'De čips na ovu jaru, pobogu?

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...