Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, dùda said:

gospo, primećujem taj neki lagani cinizam u vašim postovima u poslednje vreme a čemu, rekla bih, ranije niste bili skloni, barem ne u ovoj meri

jel' dotle došlo :cry:

pa mene taj prinudni 'narativ' o narodu koji zivi za veselje opako nervira oduvek. sad mi ga samo podastiru svakodnevno, pa sam svakodnevno opaka :lolol:

 

jebesh zivot ako se ja ne proveselim malo.

Link to comment

Ma nije kod mene to, ti si zdrava u mozak, ovo tvoje izvire iz logike.


 

Spoiler

 

Kod mene je to tako od deteta, nekako mi je veliki nesklad izmedju ovog bozjeg sveta i ljudskog "veselja", sve nekako suprotno, potcenjivanje zivota. "Idemo da se veselimo"... nikad nisam ukapirao. Ali svakako je do mene, karneval mi se na primer dopada kao koncept, nekako je postenije od ukrasene sale i glasne muzike sa hal efektom i mikrofonijom.

 

A tek slavlja™ u ovo vreme, tek to ne kapiram.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
4 minutes ago, vememah said:

 

 

On racuna pola godine 2020te kao celu 2019tu. Kakvo epsko govno od stvora, kakav majmun, kakav materijal za zatvorsku ćeliju.

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment
47 minutes ago, vememah said:

 

 

A što se onda uvode te mere, zašto nosimo maske? ajde onda da kafane rade 24/7 i narod da se veseli.

i svi da se zarazimo, pa da manje umiremo i produžimo svakom život za tih 16%

Link to comment
45 minutes ago, Caligula said:

 

On racuna pola godine 2020te kao celu 2019tu. Kakvo epsko govno od stvora, kakav majmun, kakav materijal za zatvorsku ćeliju.

Nije on ništa kriv što je duševno poremećen a u isto vreme predsednik države. Do nas je.

  • +1 7
Link to comment

Kakav bogovski odgovor, jebemtisunce

 

Broj testiranja se odnosi na broj testiranja, što znači broj osoba

 

Je li odgovor A ili V

 

Pa kako vam nije jasno odgovor je AV

  • Haha 2
Link to comment

Gojković: Vučićeva tvrdnja da će virus biti savladan do početka avgusta apsolutno odgovara trenutnom stanju

Pokrajinski sekretar za zdravstvo Zoran Gojković kazao je da se tvrdnja predsednika Srbije Aleksandra Vučića, izrečena 12. jula, da će virus biti "savladan u Srbiji u sledećih 20 dana", apsolutno može podrediti trenutnom epidemiološkom stanju u Srbiji.
 
:covid19:
Vidim ja da će realnost uskoro opet da se prilagodi predsedniku i da ćemo još jednom da pobedimo koronu.
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...