Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Mojoj sestri i zetu stigao konacno negativan nalaz testa, radjen u utorak. 

 

I vec od ponedeljka treba da se jave na svoja radna mesta. 

Meni je to veoma neozbiljno ali izgleda da ekonomija ne sme da trpi. 

 

 

Link to comment
 
Matori, ako uzmogneš testiraj se još jednom, neće da se baci. Ne znam da li za vas lekare imaju odvojene neke pouzdane testove ali ovo što raja dobija često ume da bude krš živi. Ljudi umru od korone nakon što po 2-3 puta dobiju negativan test.
Ma jok. Koj moj da se pederišem i da radim testove ko Dačić na dnevnoj bazi. Uradio sam PCR i dobro se osećam.
Sad idem da proverim nešto, jer su mi rekli dai se ova tri dana čekanja na test vode ko bolovanje aa 65% plate. Lično u to ne verujem ali je u ovoj državi sve moguće :)

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

mislim, sinoc u 23 izmedju novog merkatora i policije u kafani cepa muzika sa masovnim pevanjem. u 23, masovno. pored mupa srbije novi beograd. na 5 metara,

 

ali zna se shta je reshenje, reshenje je da zakljuchaju mene :s_w:

  • +1 7
Link to comment

Mnogo ljudi uopšte nema ni svest, ni savest. Priča mi drugarica da je njena osamnaestogodišnja ćerka (ni glupa, ni tupa) juče otišla da se nađe sa dečkom koji je bio bolestan lakše, ali se od cele porodice testirao samo njegov otac koje je javno poznat, a verovatno i ne veruje u virus, nego ga snašlo, i sada je taj mali kao odležao 15 dana, i samostalno odlučio da je on izlečen. Pa tu decu da samo uhvatiš za ručice i pravo na infektivnnu da volontiraju 7 dana. Ništa drugo.

Link to comment
2 hours ago, renne said:

Kaže Konara jebo maske, bolji je policijski

 

Slazem se sa Konarom u ovoj situaciji. Ali posto je situaciji on kumovao, neka sam sprovodi policijski, ne vidim nacin da se to ovde ikada vise desi.

Link to comment
mislim, sinoc u 23 izmedju novog merkatora i policije u kafani cepa muzika sa masovnim pevanjem. u 23, masovno. pored mupa srbije novi beograd. na 5 metara,
 
ali zna se shta je reshenje, reshenje je da zakljuchaju mene :s_w:
Šta da vam kažem:

""Obaveštavaju se brodarstva, zapovednici brodova, starešine plovila, preduzeća rečnog saobraćaja i vodoprivrede, nadležni organi i organizacije, privezišta za čamce i nautički klubovi, vlasnici čamaca, ostali učesnici u plovidbi kao i sva zainteresovana lica na teritoriji Republike Srbije da su dužni da se pridržavaju svih mera radi sprečavanja pojave, širenja i suzbijanja zarazne bolesti kovid 19 i zaštite od te bolesti."

Pitam pomoćnika ministra u MGSI koji šeruje ovu vest da mi pokaže konkretnu odluku gde je objavljena on mi kaže:

" Pa objavio Telegraf. rs Beta i Danas"


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 hours ago, Apollo Creed said:

Šta je problem?

Baštice mogu da rade do 23h i ljudi su u mogućnosti da se provesele...:fantom:

naravno, nas su sveli na chisto veselje :s_w:

Link to comment

SANDŽAK DANAS ISTRAŽUJE: PREKO 200 NOVOPAZARACA UMRLO OD KORONA VIRUSA!


...
Ovom prilikom smo se obratili direktoru Javno-komunalnog preduzeća, Eminu Omeroviću, koji je izjavio za naš portal sljedeće:

Dostavili smo vam sve podatke o broju umrlih, i vidjećete da se smrtnost u Novom Pazaru u zadnjih par mjeseci drastično uvećala. Sa tim da napomen da JKP pokriva područije gradskih grobalja, ali ne i seosko područje. Gradskom području pripada oko 85%  svih smrtnih slučajeva, a za seoska područja imaju evidenciju vjerske zajednice. Prosječna smrtnost u Novom Pazaru zadnih pet godina na godišnjem nivou je bila oko 540, a u ovoj godini već smo stigli brojku od 500 smrtih slučajeva.

cUBRnU3.jpg

OVzETID.jpg

Na ovom dokumentu vidimo da je broj umrlih već do sada 501, a kada primjenimo evropski model računanja umrlih od korona virusa dobijamo frapantan podatak da je smrtnih ishoda preko 200, ne računajući seosko područje.
...


https://www.sandzakdanas.rs/sandzak-danas-istrazuje-preko-200-novopazaraca-umrlo-od-korona-virusa/

 

Uvećano:

EeIPHnmX0AAgV95?format=jpg&name=large

Edited by vememah
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

naravno, nas su sveli na chisto veselje :s_w:

gospo, primećujem taj neki lagani cinizam u vašim postovima u poslednje vreme a čemu, rekla bih, ranije niste bili skloni, barem ne u ovoj meri

jel' dotle došlo :cry:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...