Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, de Sisti said:

Jel postoji uopste neka uredba o formiranju kriznog staba? Ja ne mogu da nadjem

 

39 minutes ago, Lezilebovich said:

Bila je priča o tome, mislim da je neko preneo transparentnost srbija. Uglavnom, krizni štab je savetodavno telo Vlade, bez ikakve odgovornosti. Bar sam tako ja razumeo. 

 

 

edit: http://rs.n1info.com/Vesti/a622648/Transparentnost-Srbija-Krizni-stab-ne-poseduje-nikakva-zakonska-ovlascenja.html

bila je gost vesna rakić vodinelić pre par nedelja na n1 pa je baš pričala o ovome. sad ću da probam da nađem

 

Edited by slepa živana
  • +1 1
Link to comment

Drugar išao u covid ambulantu na kontrolu pre neki dan, pa na Torlak po rezultate kontrolnog testa i kaže da uopšte više nema gužve ni na jednom od tih mesta.

Link to comment

Kad kažu da je testirano 650 hiljada ljudi do sad, jesu tu i oni Zlatiborovi što se testiraju na tri mjesta, Ivica Dačić i fudbaleri? Ili baš 650k različitih osopa™

Link to comment
Drugar išao u covid ambulantu na kontrolu pre neki dan, pa na Torlak po rezultate kontrolnog testa i kaže da uopšte više nema gužve ni na jednom od tih mesta.
Rodjaka otisla u Hrvatsku, i bili pre nekoliko dana ujutru rano ispred Torlaka u pola 7, rade od 8 i kaze bila guzvica, ali brzo zavrsili. Rezultati istog dana na portalu, malo kasnije i na mejl joj stigli.
Link to comment

@rene. ja mislim da je najpametnije reshenje da se ona drogira.i da joj to.bash kul, voli tako,.daje joj tu jednu neku slobodu. da je luda,.to bi vec bilo opravdanje dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Eno ono govno snsovsko Gojković kaže glede korone : na dobrom smo putu !!! Ladno je u priču ubacio slogan SNS-a sa izbora! Jebem te struko jadna

Link to comment

Ima, crno na belo, 'ajde neka pravnici pogledaju: Zakon o zastiti stanovnistva od zaraznih bolesti iz neke 2016. izricito predvidja/pominje neku Republičku stručnu komisiju za zaštitu stanovništva od zaraznih bolesti...

Edited by namenski
Link to comment
30 minutes ago, napadaj said:

Drugar išao u covid ambulantu na kontrolu pre neki dan, pa na Torlak po rezultate kontrolnog testa i kaže da uopšte više nema gužve ni na jednom od tih mesta.

Evo i na rasiratorima samo 143. To znači samo jedno - virus je oslabio i sad je pravo vreme da se opustimo!

  • Haha 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...