Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, keitel said:

 

Moram priznati da je novost za mene. Kako ovo nije propraćeno bolje medijski, ovo je 10 dana pred izbore?

Zato sto je Nolo bio kod Ivanovića... Rekao bih da je nekome to smetalo...

Link to comment
18 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da budemo pošteni, ona je ovde novinara uputila na PR-a Batuta.
Da li Batut treba da ima PR-a i koga i da li ova to koristi za izbegavanje odgovora na pitanje to je već jasno...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

E jebi ga sad, pa nije Danas trazio podatke o nekom skandalu, svaleraciji ili otrovnoj vakcini pa da to mora da pegla neki PR, ovi su trazili razgovor sa clanom kriznog staba u vrlo aktuelnoj situaciji oko Korone.

 

Moze tikva da se pojavljuje na Pinku svako drugo vece ali upucuje na PRa ako treba nesto da izjavi za normalan medij.

Link to comment
58 minutes ago, Caligula said:

 

Primenjiv je i te kako.

 

Btw. najbolja lajna za blokiranje majmuna, dakle ima ih na tone

 

 

Komentari na ovaj tvit... Uspeo sam nekih 30-ak da pređem pre nego što mi se slošilo.

Link to comment
26 minutes ago, Caligula said:

 

E jebi ga sad, pa nije Danas trazio podatke o nekom skandalu, svaleraciji ili otrovnoj vakcini pa da to mora da pegla neki PR, ovi su trazili razgovor sa clanom kriznog staba u vrlo aktuelnoj situaciji oko Korone.

 

Moze tikva da se pojavljuje na Pinku svako drugo vece ali upucuje na PRa ako treba nesto da izjavi za normalan medij.

Ma dobro ali ona nema SVOG PR-a niti upucuje na njega nego na PR-a Batuta ili KS.Sto naravno jeste izbegavanje

Link to comment

Objavljeno koliko je ljudi ukupno umrlo od koronavirusa u Novom Pazaru

 

Od početka epidemije koronavirusa, u Opštoj bolnici u Novom Pazaru, odnosno kasnije Regionalnom Kovid centru u Novom Pazaru, preminule su 154 osobe. Od toga je 100 pacijenata umrlo od posledica infekcije kovid 19, saopštila je ta zdravstvena ustanova, po nalogu Štaba nakon spekulacija u javnosti o broju umrlih. Prema tim podacima, od posledica korona virusa u Novom Pazaru je preminuo 81 pacijent, u Sjenici 12, a u Tutinu sedam, prenosi RTV Novi Pazar.U tom gradu je danas održan protest građana koji su tražili da bude objavljen tačan broj preminulih od koronaviursa. Na protestu je zatražana i smena koordinatora bolnice Mirsada Đerleka, bivšeg gradonačelnika, koji je postavljen kada je direktor Meho Mahmutovih hospitalizovan zbog srčani problema. Ðerlek je inače po postavljenju nakon skoka broja zaraženih, a nakon Ramazana i predizbornih skupova bošnjačkih stranaka, rekao da će dati sve od sebe da pomogne svim obolelim sugrađanima. Na protestu je zatražena i smena Kriznog štaba, kao i istraga o trošenju i korišćenju donacija iz zemlje i inostranstva.

 

e sad ... 100 u Novom Pazaru (2/3 od svih umrlih) ... u Srbiji 526 ... 

Link to comment
17 minutes ago, Redoran said:

 

Komentari na ovaj tvit... Uspeo sam nekih 30-ak da pređem pre nego što mi se slošilo.

 

14 minutes ago, Tsai said:

Ja 10ak :isuse:

Poludecu

 

Meni najbolje sto vecina ima neki srBski predznak, zastavu, grb, status... jebote u kakvoj bari zivimo, globalno, ne vazi samo za Srbiju. Sta sve nisam procitao u poslednjih nekoliko meseci.

Link to comment
9 minutes ago, dùda said:

Evo ja kao forumska koleginica kažem da u karikaturi ne vidim nikakvu mizoginiju. I nema te karikature u kojoj DKT zlotvorka može da predstavlja mene. Ona predstavlja samo zločinačko udruženje. Tačka.

To da SJW učitavaju diskriminaciju i slične fenomene tamo gde ih nema i tako ponekad nanose štetu je postalo uobičajeno, ali ovo što se pokušalo na ovom topiku je next level. Sad više nije korektno ni komentarisati javno iznešeno mišljenje jer zaboga osoba koja je to mišljenje iznela pripada grupi čiju diskriminaciju učitava ili ispravno prepoznaje. 

Link to comment
18 minutes ago, Redoran said:

 

Komentari na ovaj tvit... Uspeo sam nekih 30-ak da pređem pre nego što mi se slošilo.

 

15 minutes ago, Tsai said:

Ja 10ak :isuse:

Poludecu

 

Da se ja nesto pitam ne bih finansijski kaznjavao one sto ulaze bez maske u zatvorene javne prostore. Lepo ih spakuje policija na licu mesta i odvede na Infektivnu kliniku da odrade 24 sata drustveno korisnog rada. Ubacis ih u skafander, das im krpe i metle i hajde Srboljube glancaj u i oko bolnice sa sve skafanderom na sebi, da vidis malo kako je. Pa onda, posto je dosao u kontakt sa bolesnicima, 14 dana karantin. Taman da se sacuva od zlog uticaja 5G mreze na dve nedelje.

  • +1 7
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...