Jump to content
Milosh76

Coronavirus u Srbiji

Recommended Posts

theanswer

Karikatura ismeva izgled. Svaka. Zato i jeste karikatura. 

Joe D
6 minutes ago, James Marshall said:

Niko ne ismijava njen izgled, već to što je njoj očigledno izgled bitniji od svega, jer ništa drugo o njoj nismo mogli da saznamo od nje. Sve što smo saznali o njoj smo saznali od Krika, Birna, ko je već obznanio familijarna muljanja. Žena je isprazna ćurka lišena bilo kakvog ozbiljnog sadržaja. 

kao sto rekoh, postoje zene kojima ovo iz prilicno dobrih razloga mozda nije ni malo zabavno. u najmanju ruku treba izbegavati  fejspalmovanje i "sta vise hoce ove feminacistkinje" upadice. koliko vidim, niko nije cancelovao petricica, niti mu je spocitao lose namere. sto se mene tice, kritika je na mestu, a karikatura je i dalje bulja. lenja i plitka, ispod petricicevih standarda.

• +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
  • -1 1

keitel
52 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Plus loncar je deo uze ekipe, summjam da ce da ga pusti niz vodu. 

To svakako, ali mislim da je ideja da se ekipa na ključnim mjestima što više rotira kako niko ne bi pustio korijenje i krenuo samostalno da djela, kao Slina npr. Mogu da ga zamislim na Gašićevom mjestu, recimo, tim prije što je sam izrazio afinitete ka bezbjednjačkim strukturama.

• +1 1

ToniAdams
22 minutes ago, Aleksija said:

odlicna karikatura. dkt je predstavnica vladajuce kaste, a ne svog pola u ovom slucaju. 

petricic nikad ne promasi.

tviter prokljuco, gledam i neveruem koliko su ljudi retardi. 

• +1 3

Taihoskopija
11 minutes ago, harper said:

Karikatura je odlicna, ova "kritika" koja ima za cilj da skupi jeftine politicki korektne poene je govno, kao i svaka druga takva "kritika". Ko nije shvatio nije shvatio, niko mu nije kriv sto je glup. 

Kako misliš skupljaju političke poene?  Ljudi (mahom su to suštinski Petričićevi istomišljenici) su izrazili neslaganje i podvukli da bi moglo biti problematično i zbog čega (sasvim legitimno i ima tu dobrih argumenata i karikatura trigeruje ljude koji su propatili zbog seksizma, pa možda učitavaju i to je razumljivo i to jesu važne stvari i nešto o čemu bi trebalo polemisati), zašto bismo ih sad tako etiketirali i omalovažavali? 

• +1 1

James Marshall

Pa isto ovako su Petričić i Koraks crtali onog prepariranog pauna Vulina, ista priča, samodopadljivost ispred svega, forma prije suštine i ego do neba, uz servilnost ka nagore.

Bogotac

Odlican Petricic.Vazno je da se gospodja zali da su joj sjebali sliku i prikazali debele noge,kao i ekskluzivne slike sa sminkanja i sredjivanja frizure pre izlaska u javnost,dok poliva po kolegama i koleginicama.Jel ziva direktorka Batuta?Zna li se nesto?:rolleyes:

James Marshall

Ne sumnjam da će ova ekipa i njihove medijske falange i ovo ispinovati u nekom femi-mizoginom ključu, ali kao što sam sto puta rekao, pripadnicima ove klike treba oduzeti i zanemariti bilo kakav identitet (Brnabićka nije LGBT osoba, Rasim nije musliman, Krkobabić nije star, Danilo nije dijete itd itd) sem onog da su pripadnici mafijaške familije koji usput imaju i neke ljudske osobine tipa sujeta ili narcisoidnost (DKT).

Jebote žena je u sred one krize dolazila sa uparenim rukavicama sa sakoom a preko tih rukavica je stavljala sat. Aj što je nepristojno, već je to nekolegijalno, a stalno se postavljala kao da je ona u skafanderu sa pacijentima 12 sati dnevno. Bukvalno kao da je iz Ezopove basne izašla.

• +1 9

Joe D
4 minutes ago, James Marshall said:

Ne sumnjam da će ova ekipa i njihove medijske falange i ovo ispinovati u nekom femi-mizoginom ključu, ali kao što sam sto puta rekao, pripadnicima ove klike treba oduzeti i zanemariti bilo kakav identitet (Brnabićka nije LGBT osoba, Rasim nije musliman, Krkobabić nije star, Danilo nije dijete itd itd) sem onog da su pripadnici mafijaške familije koji usput imaju i neke ljudske osobine tipa sujeta ili narcisoidnost (DKT).

I kako mislis da se to u praksi odraziti na ljude iz diskriminisanih grupa? ti ce da zanemaris, kao sto zanemarujes inace. sta ce mile ispred televizora da radi?

• +1 3

James Marshall

To su ljudi koji su tvrdili da je Borko Stefanović sam sebe napao a da je Oliver Ivanović neprijatelj Srba, oni i računaju na strah, da se plašimo šta će ujutro na Pinku da osvane, tako i parališu protivnike i odvraćaju od bilo kakve akcije. Ako nije to, biće da je pilot Mehić bio pijan.

Facundo Orellana

Sere mi se od nametnute političke korektnosti i tviter babl standardima 21. veka. Mogao je Petričić i golu da je nacrta. Ona je nekompetentno đubre, maksimalno uvezano sa ovom žgadijom, spremno da gazi po leševima ako treba.

• +1 4
  • Hvala 1