Jump to content
Milosh76

Coronavirus u Srbiji

Recommended Posts

pufikaflafi
5 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Jel moze singl? 

Hocu i ja da se kladim 😂

Mislim da ovaj nas pokrajinski ima vece sanse od DKT, ako AV bas odluci da menja  Zlatibora, u sta sumnjam.

Taihoskopija

6 minutes ago, SNARC said:

Problem je u tome sto su i zene postale 

Ma žene govna samo vrište nešto. 

Ovo sa parama brata iz dupeta i skrivenim leševima je odlično i onim mrtvim invalidom kog su prekrili ćebetom i ostavili na trotoaru i ona koja ih gura iza pozornice ili te piste, recimo, e to bi bila odlična karikatura i manje problematično. 

• +1 1

Кристофер Лумумбо

Ja se ne kaldim tako da ne znam kako to funkcionise. ako moze singl i ako moze 10k uplaticu danas. 

theanswer
10 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Jel moze singl? 

Mislim da samo singl i može

Caligula
1 minute ago, Taihoskopija said:

Ma žene govna samo vrište nešto. 

Ovo sa parama brata iz dupeta i skrivenim leševima je odlično i onim mrtvim invalidom kog su prekrili ćebetom i ostavili na trotoaru i ona koja ih gura iza pozornice ili te piste, recimo, e to bi bila odlična karikatura i manje problematično. 

Reci molim te da se zajebavas da je ova karikatura mizogina

de Sisti
32 minutes ago, Sammael said:

Od početka priče oko DKT gomila mlađih žena koje znam (30 i mlađe) skaču na svaki pomen njenog izgleda i vrište da je to najgora mizoginija i brane je. Ovakva karikatura je kontraproduktivna jer gađa populaciju koja već o njoj misli sve najgore, a ne pomaže argumentu da je DKT prodano govno.

A evo oko mene i zena i sve njene i moje drugarice misle da je DKT izblajhana seljanka, pogotovo kad pocne da cita brojeve dvestO tristO itd. Populacija ~31 god

• +1 1

theanswer
8 minutes ago, pufikaflafi said:

Hocu i ja da se kladim 😂

Mislim da ovaj nas pokrajinski ima vece sanse od DKT, ako AV bas odluci da menja  Zlatibora, u sta sumnjam.

Na gojkovića ti je 9 kvota

• Haha 1

InvisibleLight

FB_IMG_1595675586057.thumb.jpg.07d86e97894ac65542fcedf7cfbccb36.jpg

• +1 2

Shan Jan

2419 potpisa. 

• +1 2
  • Hvala 1

Taihoskopija
8 minutes ago, Caligula said:

Reci molim te da se zajebavas da je ova karikatura mizogina

Na granici je, jebiga. I uklapa se u preovlađujuće i po (sve) žene štetne stereotipne društvene postavke i imalo je strašnijih stvari koje bi mogle da se spočitaju DKT od ove, a ostale su u zapećku. Sve je strašnije od činjenice da se oblači i izgleda tako kako (se trudi da) izgleda i opet sad raspravljamo o tome, umesto da je fokus na važnom: saučestvovanje u ugrožavanju javnog zdravlja, korupcija, nesposobnost da se obavlja minimalno uspešno posao koji smo joj poverili i sve ostalo. 

• +1 1

napadaj

Dosad je Vućić predstavljan kao Hitler, njegovi satrapi kao saučesnici iz Vermahta, što bi trebalo da bude dosta problematičnije Twitter policiji, ali je ona tek na DKT na modnoj pisti reagovala? Smešno.

• +1 2

Joe D
Posted (edited)

karikatura je bulja. ako je jedino sto mozes da ismejes kod zene njen izgled i oblacenje, nemoj da se hvatas u posao.

postoje zene koje su maltretirane i ispastaju u zivotu zbog takvih stvari. nije petricic mizogin, ali treba da ima vise obzira. 

Edited by Joe D
  • +1 2

James Marshall

Juče ja u lokalnoj maloj radnji, radi jedna gospođa, onako, znamo se bukvalno samo preko pazara, ne znam ni kako se zove, niti ona zna kako se ja zovem. Ima jedno pedesetak. Vrlo pristojna žena. Zateknem se ja juče u prodavnici tačno u 18 časova, ide neki radio, tipa Rock ili Karolina ili tako nešto pa išle vijesti. Pomenu spiker Krizni štab i neku od njihovih izmišljotina, žena bukvalno ispade: "Pa ne mogu više, dokle će više da kenjaju..." pa skonta šta je izjavila "da izvinite na izrazu". Kontam, ne moraš meni da se izvinjavaš :D

Ono, ne mogu više ljudi te prevarante da svare, ne mogu to ni da sakriju. 

James Marshall

Niko ne ismijava njen izgled, već to što je njoj očigledno izgled bitniji od svega, jer ništa drugo o njoj nismo mogli da saznamo od nje. Sve što smo saznali o njoj smo saznali od Krika, Birna, ko je već obznanio familijarna muljanja. Žena je isprazna ćurka lišena bilo kakvog ozbiljnog sadržaja. 

• +1 4