Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, Taihoskopija said:

 

 

Na granici je, jebiga. I uklapa se u preovlađujuće i po (sve) žene štetne stereotipne društvene postavke i imalo je strašnijih stvari koje bi mogle da se spočitaju DKT od ove, a ostale su u zapećku. Sve je strašnije od činjenice da se oblači i izgleda tako kako (se trudi da) izgleda i opet sad raspravljamo o tome, umesto da je fokus na važnom: saučestvovanje u ugrožavanju javnog zdravlja, korupcija, nesposobnost da se obavlja minimalno uspešno posao koji smo joj poverili i sve ostalo. 

 

Pa bila bi na granici da u publici sede ne znam Vucic, Loncar i Brnabicka sa SNS svitom.

 

Ovde imam odlican kontrast koji je realan, tikva koja paradira po televizijama i skuplja kajmak na ledjima ljudi koji stoje u publici i besne jer im je nestrucnoscu natovarila posao. Meni ovo gadja direkt u centar, uz ostale Petriciceve minijature.

Link to comment
Kolki je limit da se stavi na ne?
Ja odigrao nešto na 2.80 na jednog nisu dali više od 5k sledeća uplata je bila kvota 2.0

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Bio Vučić kod Dodka pa se dogovorili, a Kisićkin brat je Dodikov pulen.

Već je krenula da obilazi po Kosovu, da se dokaže tamo gde ne bi niko ruku, ona bi glavu.

 

109933039_2531891926913238_2321079420400

 

Ovog matorog majmuna sam videla na Trošarini, ovakav ulazi u IDEA prodavnicu, niko ga ne zaustavlja.

Edited by halloween
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Možda bi tviter pravednici trebalo malkice da saosećaju sa njima jer ovoj umišljenoj spodobi njihovo saosećanje znači manje od mačjeg prdeža.

Odakle da ova jedna osoba o cijem se tvitu prica ne pokazuje saosecanje sa lekarima? Ili da ga pokazuje prema dariji? 

 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Redoran said:

Beše Draža Petrović pisao kako ju je cimao za izjavu a ona mu odgovorila da se obrati njenom PR-u?

Nešto slično.

Quote

 

Izborne noći su tradicionalno pune izneneđenja, jelte, pa možete očekivati i ukazanje Darije Kisić Tepavčević u crvenom blejzeru, koja je tu došla, ispostavilo se, da gostuje u postizbornom programu jedne druge televizije, čija je kamera bila namontirana u blizini.

Dok je Darija Kisić Tepavčević u crvenom blejzeru čekala uključenje u program one druge televizije, i lagano, blagodareći visokim štiklama tonula u blato na raskvašenom travnjaku kod Skupštine grada Beograda, koleginica sa N1 iskoristila je priliku da je priupita - da li bi se na kratko uključila i u program TV N1, kad je već tu.

Darija K.T. je prvo nešto odmahivala rukom, govorila: "Ne znam, videćemo posle", da bi naposletku koleginici rekla da ona ipak ne bi mogla da se uključi i podeli svoje misli, ideje & akcente sa gledaocima N1, te da je najbolje da za sva buduća uključenja pozovu - njenog pi-ara.

I dok je Srbija šokirana gledala Marka Đurića kako se puno hvata za praznu glavu zbog nadrealnog & nadodatog izbornog rezultata SNS, Vaš kolumnista je šokiran stajao na platou kod Skupštine Beograda, razmišljajući o biblijskom pitanju koje ga je te večeri mučilo. Pitanje je glasilo: "Šta će Dariji Kisić-Tepavčević pi-ar?"

 

http://rs.n1info.com/Kolumne/Draza-Petrovic/a613856/Darija-tur-umesto-Adrija-tura.html

Link to comment

Što se tiče Kisićke samo jedno: ova karikatura je najbolje što udelom u svemu što se dešava zaslužuje. Kamo sreće da izađe sto istih i gorih karikatura svaki dan, treba je jebati i podjebavati i pljuvati kada ko i gde stigne. 

 

I na kraju, osuditi na 40 godina za učestvovanje u zaveri i obmani javnosti koja kao posledicu ima smrti i razboljevanje hiljade ljudi. Taman u bajbokani da steše liniju i bude tip top za neko sledeće fotkanje.

  • +1 3
Link to comment

Препоручено је грађанима социјално дистанцирање, не и буразеру дистанцирање од српског буџета :vikleri:

Link to comment

Oooo i ovde polemika oko karikature.

Ubice nas ta politicka korektnost. Mnogo preterivanja na svakom koraku, bas mnogo.

 

Meni je ona pogodila pravo u metu.

Nebitan je njen ovde fizicki izged, a to sto je tako predstavljena, pa ona je sama kriva, ona naglasava takav stil (kad se setim crnih gumenih rukavica uz crni sako), ali to ovde nema veze, niti je u pitanju bilo kakav sexizam. Mislim da je obuce u pantalone ili neku siroku haljinu, niko ne bi znao ko je to.

 

Karikatura je vrlo prosta: ona,koja vrv nikada nije ni imala veze sa pacijentima, niti nekim radom na terenu, a ne znam da li je pre svega ovoga iko i cuo za nju, paradira, fotka se, puni magazine i kritikuje "nekompetentne" lekare koji i bukvalno padaju na nos od posla mesecima i koji su blago receno desetkovani, bolesni, neplaceni, ponizeni u svakom smislu...

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

evo, svakog dana samo sto nismo izginuli od politicke korektnosti. definitivno najveci problem srpskog drustva. 

 

Tačno 0 ljudi je to napisalo.

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

osoba tacno iznad mog posta je napisala da ce nas ubiti politicka korektnost.

 

Prilično sam siguran da nije bukvalno to mislila, al' ajde.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...