Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

32 minutes ago, Sammael said:

Od početka priče oko DKT gomila mlađih žena koje znam (30 i mlađe) skaču na svaki pomen njenog izgleda i vrište da je to najgora mizoginija i brane je. Ovakva karikatura je kontraproduktivna jer gađa populaciju koja već o njoj misli sve najgore, a ne pomaže argumentu da je DKT prodano govno.

 

A evo oko mene i zena i sve njene i moje drugarice misle da je DKT izblajhana seljanka, pogotovo kad pocne da cita brojeve dvestO tristO itd. Populacija ~31 god

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, pufikaflafi said:

Hocu i ja da se kladim 😂

Mislim da ovaj nas pokrajinski ima vece sanse od DKT, ako AV bas odluci da menja  Zlatibora, u sta sumnjam.

 

Na gojkovića ti je 9 kvota

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

 

Reci molim te da se zajebavas da je ova karikatura mizogina

 

 

Na granici je, jebiga. I uklapa se u preovlađujuće i po (sve) žene štetne stereotipne društvene postavke i imalo je strašnijih stvari koje bi mogle da se spočitaju DKT od ove, a ostale su u zapećku. Sve je strašnije od činjenice da se oblači i izgleda tako kako (se trudi da) izgleda i opet sad raspravljamo o tome, umesto da je fokus na važnom: saučestvovanje u ugrožavanju javnog zdravlja, korupcija, nesposobnost da se obavlja minimalno uspešno posao koji smo joj poverili i sve ostalo. 

  • +1 1
Link to comment

Dosad je Vućić predstavljan kao Hitler, njegovi satrapi kao saučesnici iz Vermahta, što bi trebalo da bude dosta problematičnije Twitter policiji, ali je ona tek na DKT na modnoj pisti reagovala? Smešno.

 

  • +1 2
Link to comment

karikatura je bulja. ako je jedino sto mozes da ismejes kod zene njen izgled i oblacenje, nemoj da se hvatas u posao.

 

postoje zene koje su maltretirane i ispastaju u zivotu zbog takvih stvari. nije petricic mizogin, ali treba da ima vise obzira. 

Edited by Joe D
  • +1 2
Link to comment

Juče ja u lokalnoj maloj radnji, radi jedna gospođa, onako, znamo se bukvalno samo preko pazara, ne znam ni kako se zove, niti ona zna kako se ja zovem. Ima jedno pedesetak. Vrlo pristojna žena. Zateknem se ja juče u prodavnici tačno u 18 časova, ide neki radio, tipa Rock ili Karolina ili tako nešto pa išle vijesti. Pomenu spiker Krizni štab i neku od njihovih izmišljotina, žena bukvalno ispade: "Pa ne mogu više, dokle će više da kenjaju..." pa skonta šta je izjavila "da izvinite na izrazu". Kontam, ne moraš meni da se izvinjavaš :D

 

Ono, ne mogu više ljudi te prevarante da svare, ne mogu to ni da sakriju. 

Link to comment

Niko ne ismijava njen izgled, već to što je njoj očigledno izgled bitniji od svega, jer ništa drugo o njoj nismo mogli da saznamo od nje. Sve što smo saznali o njoj smo saznali od Krika, Birna, ko je već obznanio familijarna muljanja. Žena je isprazna ćurka lišena bilo kakvog ozbiljnog sadržaja. 

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

Niko ne ismijava njen izgled, već to što je njoj očigledno izgled bitniji od svega, jer ništa drugo o njoj nismo mogli da saznamo od nje. Sve što smo saznali o njoj smo saznali od Krika, Birna, ko je već obznanio familijarna muljanja. Žena je isprazna ćurka lišena bilo kakvog ozbiljnog sadržaja. 

kao sto rekoh, postoje zene kojima ovo iz prilicno dobrih razloga mozda nije ni malo zabavno. u najmanju ruku treba izbegavati  fejspalmovanje i "sta vise hoce ove feminacistkinje" upadice. koliko vidim, niko nije cancelovao petricica, niti mu je spocitao lose namere. sto se mene tice, kritika je na mestu, a karikatura je i dalje bulja. lenja i plitka, ispod petricicevih standarda.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
52 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Plus loncar je deo uze ekipe, summjam da ce da ga pusti niz vodu. 

 

To svakako, ali mislim da je ideja da se ekipa na ključnim mjestima što više rotira kako niko ne bi pustio korijenje i krenuo samostalno da djela, kao Slina npr. Mogu da ga zamislim na Gašićevom mjestu, recimo, tim prije što je sam izrazio afinitete ka bezbjednjačkim strukturama.

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...