Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

5 minutes ago, dillinger said:

A zasto ste uvereni da DKT nece biti ministarka? 

kako kriza sa koronom neće da se završi do formiranja nove vlade, ja ne verujem da će je sklanjati iz kš-a. to što je the zaova nije joj nikakva prednost u odnosu na zlatibora

Link to comment
13 minutes ago, theanswer said:

 

Kontam da ti ne bi dali više od 10k da staviš a i to je mnogo za te prevarante

Jel moze singl? 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Niko nije uveren da neće biti ministarka nego je 3,5 dobar value bet. Bolje je pitanje zašto je meridian uveren da će biti. Pošto 1,25 kvota je tipa Partizan protiv Krke

ako ti neće dati više od 2500 din na tu opkladu, onda i nisu baš nešto uvereni.

ponuda u listi koja je tu da doprinosi šarenilu ponude.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

Niko nije uveren da neće biti ministarka nego je 3,5 dobar value bet. Bolje je pitanje zašto je meridian uveren da će biti. Pošto 1,25 kvota je tipa Partizan protiv Krke

Plus loncar je deo uze ekipe, summjam da ce da ga pusti niz vodu. 

Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

 

 

Jbt od početka se kritičarima DKT učitava seksizam i mizoginija. Petričić je razvalio ovom karikaturom, bukvalno ie izvrnuo naopačke, pokazao njenu suštinu. Kakav crni seksizam jbt, muškarac ili žena koja je razlika, ako se pojavljuješ na KZŠ sa namontiranim podacima u ruci a obučena i frizirana kao za palanačku svadbu, normalno je da će to da upada u oči i da te odredjuje kao naduvenu zlobnu tikvu.


Zamisli nekog zalizanka koji dolazi sa precrtanih 20+ mrtvih i objavljuje ih samo pet za taj dan, obučen od para poreskih obveznika u Armani i cipele od hiljadu evra, pa jebote zar to nije za karikaturu?

 

Problem je u tome sto su i zene postale kao crnci, gejevi, navijaci Zvezde, Crnogorci ili Bosanci...ne daju na svoje ma koliko ih okolnosti demantovale.

 

Ostajemo mi..lepuskasti,pravoverni, beli strejt frajeri sa ovih prostora, da si cuvamo ledja medjusobno.

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Ostajemo mi..lepuskasti,pravoverni, beli strejt frajeri sa ovih prostora, da si cuvamo ledja medjusobno.

ne zaboravi da prvo sredis sobu.

Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

Problem je u tome sto su i zene postale kao crnci, gejevi, navijaci Zvezde, Crnogorci ili Bosanci...ne daju na svoje ma koliko ih okolnosti demantovale.

 

Ostajemo mi..lepuskasti,pravoverni, beli strejt frajeri sa ovih prostora, da si cuvamo ledja medjusobno.

 

 

More otisli smo u neki usrani Pristojnity pa se sve pazi sta ce za koga da se kaze. Jel Kon magarac, jeste.  Moze i zmija da bude, gmizavac, zabole me. Sada za ovu ne sme da se kaze da je krava jer zensko jbg. Koga zabole bre.

 

Vec sam pisao par puta, meni su žene viša bića, superiornije, bolje od muškaraca. Ovo nema veze sa tim, ovo sa DKT je kulturološki fenomen.

 

https://pbs.twimg.com/media/EdxEYp7XkAAEJit?format=jpg&name=medium

Edited by Caligula
Link to comment
3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Plus loncar je deo uze ekipe, summjam da ce da ga pusti niz vodu. 

Njegova žena je jedan od glavnih pravnih savetnikaTM ekipi. Kad imaju neka suđenja ona bude fiškal

 

Link to comment
5 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Jel moze singl? 

Hocu i ja da se kladim 😂

Mislim da ovaj nas pokrajinski ima vece sanse od DKT, ako AV bas odluci da menja  Zlatibora, u sta sumnjam.

Link to comment

 

6 minutes ago, SNARC said:

 

Problem je u tome sto su i zene postale 

 

 

Ma žene govna samo vrište nešto. 

 

Ovo sa parama brata iz dupeta i skrivenim leševima je odlično i onim mrtvim invalidom kog su prekrili ćebetom i ostavili na trotoaru i ona koja ih gura iza pozornice ili te piste, recimo, e to bi bila odlična karikatura i manje problematično. 

 

  • +1 1
Link to comment

Ja se ne kaldim tako da ne znam kako to funkcionise. ako moze singl i ako moze 10k uplaticu danas. 

Link to comment
1 minute ago, Taihoskopija said:

 

 

 

Ma žene govna samo vrište nešto. 

 

Ovo sa parama brata iz dupeta i skrivenim leševima je odlično i onim mrtvim invalidom kog su prekrili ćebetom i ostavili na trotoaru i ona koja ih gura iza pozornice ili te piste, recimo, e to bi bila odlična karikatura i manje problematično. 

 

 

Reci molim te da se zajebavas da je ova karikatura mizogina

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...