Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Još uvek imate živaca da gledate ove lažljive nekompetentne secikese i ubice? Svaka čast. Nadam se da će im pokucati na vrata oni što su sami krivi, ali i kolege koje polivaju kofama govana.:puke:

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Arkadija said:

A kad se iznervira, pocne da joj izbija zavicajni naglasak, neka Bosna, zar ne?

 

Jeste, iz Sarajeva je, "izbija" joj naglasak i ovako i to je super i vrlo blisko standardu književnog jezika, a i da nije, svakako nije razlog za diskvalifikaciju, irelevantno je i nema veze sa činjenicom da* je ubica i hohštaplerka.

 

*što

Edited by Taihoskopija
  • +1 5
Link to comment

Važno je da oni u štabu blajvaju jedno drugom, profesorka-profesore, serdare,vojvodo, to što narod umire ma jebo to, kakve sujete isprazne, ceremonija čaja, naklon, kezičokolom

Link to comment
10 minutes ago, Arkadija said:

Niko od njih nikada nece ni lose spavati zbog ovoga.

Bio je tako u predgradju Ciriha jedan kontrolor letenja koji je mozda skrivio avionsku nesrecu, pa mu je u sred civilizovane Svajcarske na vrata pozvonio Rus iz Sjeverne Osetije cija su zena i djeca u toj nesreci poginuli.

Edited by Paul Gompitz
Link to comment

Meni vec mesecima nesto ne ide u glavu. Ako je danas uradjeno 10k testova, i neka je 2000 ljudi testirano kao kontrola da li su ozdravili, ostaje 8k testova i manje od 400 pozitivnih.

 

Da li to znaci da je 8000 ljudi otislo kod lekara i imali su tegobe nalik koroni, a ustvari su vecinom 95%zabusanti i hipohondri? 

 

 

Link to comment
1 minute ago, Paul Gompitz said:

Bio je tako u predgradju Ciriha jedan kontrolor letenja koji je skrivio avionsku nesrecu, pa mu je u sred civilizovane Svajcarske na vrata pozvonio Rus iz Sjeverne Osetije cija su zena i djeca u toj nesreci poginuli.

 

Gledala sam taj film. Aftermath beše?

Link to comment
3 minutes ago, x500 said:

Da li to znaci da je 8000 ljudi otislo kod lekara i imali su tegobe nalik koroni, a ustvari su vecinom 95%zabusanti i hipohondri? 

 

To znači da se rutinski testiraju vojska, policija, javne službe, zdravstveni radnici, sportisti, političari i oni bliski njima, estrada i uopšte svi koji imaju nekakvu vezu. 

I onda se verovatno na taj broj nabaci par hiljada. 

Edited by Halvard
  • +1 2
Link to comment

Uglavnom, recept je jednostavan, budimo jedinstveni i nosimo maske. 

 

Bar su izgleda ovi debili na kzš uglavnom iscrpeli svoja pitanja pa "našima" ostaje više prostora za rešetanje. A opet, dobijamo sve isto. 

Link to comment
8 minutes ago, Taihoskopija said:

 

Jeste, iz Sarajeva je, "izbija" joj naglasak i ovako i to je super i vrlo blisko standardu književnog jezika, a i da nije, svakako nije razlog za diskvalifikaciju, irelevantno je i nema veze sa činjenicom da* je ubica i hohštaplerka.

 

*što

Ja nisam rekla da ona ne govori književni jezik, nego da kada se iznervira počne da vuče na svoj zavičajni akcenat. Ako je to uvreda, kill me. 

  • +1 2
Link to comment

 

1 minute ago, Halvard said:

 

To znači da se rutinski testiraju vojska, policija, javne službe, zdravstveni radnici, sportisti, političari i oni bliski njima, estrada i uopšte svi koji imaju nekakvu vezu. 

I onda se verovatno na taj broj nabaci par hiljada. 

Plus komercijalni testovi, putuju neki

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Uopšte ne mogu da tvrdim da se toliko testiraju zdravstveni radnici, jer u mojoj ustanovi toga apsolutno nema. Testirali su se samo oni koji su bolesni bili. To je kod nas nemoguće sakriti., da se recimo radi u tajnosti. Nemoguće.

Link to comment

@Arkadija

 

Ok, ježim se na maltretiranje ljudi zbog govora, a već je opšte mesto da se gospođa na netu naziva "bosanskom seljančurom koja je došla u Beograd da nam tu nešto", pa sam, očigledno,  učitala pogrešnu nameru. Izvini! 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Taihoskopija said:

@Arkadija

 

Ok, ježim se na maltretiranje ljudi zbog govora, a već je opšte mesto da se gospođa na netu naziva "bosanskom seljančurom koja je došla u Beograd da nam tu nešto", pa sam, očigledno,  učitala pogrešnu nameru. Izvini! 

Ja sam je nazvala seljancurom al nisam ni u dupetu mislila na naglasak/bosnu, nego sto je sve kontra gospodji u mom poimanju

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...