Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ma dovesce isti ili gori stab, pod uslovom da ovi podnesu ostavke, jer nece psiho sigurno "da ih da" [emoji849]

Nema tu zemljotresa jos uvek, ali treba ga nervirati i uznemiravati na sve nacine u svakom slucaju.

 

 

  • +1 1
Link to comment

slobodno neka ih ne da, i bez toga izgledaju kao idioti, to ih nece opraviti da ih on brani.

 

gradjani nece uraditi nishta. nisu polozili zakletvu dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]
Meni su rekli da ako sam negativan idem u svoju ambulantu da zaključim bolovanje. Sad, koliko kapiram nema više samoizolacije još 14 dana. Ukoliko sam pozitivan, retestiranje za 14 dana.
Što se tiče terapije. Ukoliko nema temperature nema razloga za hemomicin. Samo vitamini i tečnosti. Neka gleda dva litra da unese obavezno. Jedino ako hoće da počisti std bakterije neka traži hemomicin [emoji3]
Sad pitao ovoga njemu je rekla doktorka, "ako ti nije problem ja bih ti preporučila još 14 dana izolacije i posle negativnog testa, ali to nije obaveza"


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ma ovi (ovaj) su dobili šta su hteli-izbore. Ostalo je sve kolateralna šteta. Kada je bio njima problem sa se gazi preko mrtvih i bolesnih. Zapad ga podržava što mu je i najvažnije bez obzira da li krao, tukao, ubijao i svesno šireći bolest i sada se opušteno vanredno uči i košarka, nema ni ko boga vas molim ni tako to. Ovde dok ne progovore glad i totalni očaj to nam je što nam je. Sve u svemu najebali smo na duuuuuge staze. A ovi iz kriznog štaba će moći komotno da se zovu ubicama ili u najboljem slučaju saučesnicima

  • +1 4
Link to comment

Voleo bih da se nešto magično desi zbog ovog otvorenog pisma koje je možda i poslednje zvono za uzbunu, ali mislim da je realno i očekivano samo zagorčavanje života svima koji su ga potpisali ili to planiraju. Ako i bude slučajno nekih promena to će biti čista kozmetika.

Link to comment
12 hours ago, Halvard said:

 

Ja sam sad ubeđen da je njima zaista bio plan da nas tiho prokuže™ tokom leta jer "više to nije isti virus kao u aprilu" (više me ne bi čudilo ni da su budale stvarno verovale u to) i tako spremniji dočekamo drugi talas na jesen. Onda je u jednom trenutku sve eksplodiralo i sad nemaju pojma šta i kako dalje, jer ovakva situacija jednostavno prevazilazi njihove kapacitete i sve i da hoće nešto da urade, jednostavno ne umeju.

 

 

Ne znam da li se to moze podvesti kao plan, ali sam i ja siguran da je i u redovima struke™ i u redovima okupatora postojala makar potajna ideja da bi bilo dobro malo pogurati to prokuzavanje tokom leta, nije virus jak, taman da malo izbegnemo sranje najesen. Mislim, plan. Kakav smislen i koherentan plan mogu da imaju ovi nizi oblici svesti i savesti.

  • +1 1
Link to comment

Jedino obustava rada lekara bi ih izdrmala, ali bi to značilo sigurnu smrt desetine ljudi.

 

Moja šveca je radila u covid bolnici u subotu pre podne. Zatim je pozvana na dežurstvo na svoje redovno radno mesto u nedelju od 7h do ponedeljka u 7h. Pravo odatle je otišla u covid bolnicu i odradila još 4 sata. Ne možete da zamislite kako je izgledala juče popodne kad je išla kući.

 

Ona je uprogramirana da ne može da kaže ne.

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Conspirator said:

Voleo bih da se nešto magično desi zbog ovog otvorenog pisma koje je možda i poslednje zvono za uzbunu, ali mislim da je realno i očekivano samo zagorčavanje života svima koji su ga potpisali ili to planiraju. Ako i bude slučajno nekih promena to će biti čista kozmetika.

Svaka cast ovim doktorima

Juce prijatelj doktor objavio da je dobio krivicnu prijavu zbog izazivanja panike jer je 7. jula na fb objavio broj pacijenata u bolnici i na respiratoru.

'Slucajna' cinjenica je da je postao odbornik opozicione gg, iz koje je vec expresno smenjeno dvoje direktora skola, bilo na nova.rs

Nedimovic vucicev ker šeni i yjeda za sefa

Edited by InvisibleLight
  • +1 2
Link to comment

Ne zar ste zaboravili sta je struka pricala u aprillu ppuki i drugari su vaistinu ocekivali tek sporadicne slucajeve u julu i avgustu, jer boze moj ovo je samo jos jedna respiratorna infekcija

- tu je najveci problem kriznog staba svi ti matorci koji smatraju da nista novo ne mogu da naucee da su sve vec videli

- pa po konari ovih dana je trebla da se radi velika seroloska studija na uzorku od 70000 ljudi kako bi se dobili tacni podaci o prokuzenosti populacije pred polazak u skolu daleko najveceg motora zaraze :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment

Ja mislim da je to "prokuživanje" postupak koji verovatno postoji u medicinskim udžbenicima ( Ako sam dobro shvatio Švedska je to probala).
E ali onda su to ovi iz AV spin tima shvatili da mogu da iskoriste na "svoju vodenicu"...

Mislim da su neki iz "struke" naslutili da su ih ovi odradili, i sad bi da se izvuku...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Jedino obustava rada lekara bi ih izdrmala, ali bi to značilo sigurnu smrt desetine ljudi.
 
Moja šveca je radila u covid bolnici u subotu pre podne. Zatim je pozvana na dežurstvo na svoje redovno radno mesto u nedelju od 7h do ponedeljka u 7h. Pravo odatle je otišla u covid bolnicu i odradila još 4 sata. Ne možete da zamislite kako je izgledala juče popodne kad je išla kući.
 
Ona je uprogramirana da ne može da kaže ne.
Uhhh horor.
Jel moguće da oni "mešaju smene".
Ova moja iz opšte prakse kaže da je cele nedelje samo u COVID ambulanti

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Još jedna odvratna stvar koja prati ovaj virus je igra velikih brojeva. Za oligarhe i njihove pse goniče tih 1% je statistika, što reče Koba odavno, ali se gadjanje procentima primilo i u običnoj populaciji. U startu su svi onako žustro lajali o tih 1% i jako malo ljudi je videlo članove svojih porodica, prijatelje ili prve komšije na respiratorima. Sada se situacija toliko pogoršala pa nema više kurčenja iako još poneko tu i tamo lane o 1%. Gde je onaj nesrećnik sa foruma što nam je u dva navrata objašnjavao da paničimo i kako to nije ništa strašno, Banjo beše? Takvih je na hiljade bilo oko nas. 

 

Što se tiče KŠ - prekurčenost da su najgore već videli i da nešto novo ne može biti podjednako strašno + apsolutna tehnološka neukost i neznanje kako da čitaju dostupne podatke online + strah od gospodara.

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...