Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, omiljeni said:

 

asimptomatski slučaj najopuštenije može da bude i neko ko ima 70-80 godina, a kamoli taj mužev dobavljač.

 

da, moguce. ali niko od njegovih nije zarazen, ni porodica, ni prijatelji, verovatno bi do sada nekome preneo. to je moguce i potkrepljenje za njegov opusten stav.

bice da ipak ima ludacku srecu.

Link to comment

Nasi kad bi poceli da prikazuju stvarne brojeve onda bi SB UN po hitnom postupku doneo rezoluciju da se baci 10-15 nuklearnih glava na Srbiju i tako ugasi rezervoar zaraze koji ugrozava ceo kontinent.
Ovako sa ovim stelovanim brojevima se otprilike uklapamo u grupu sa Rusima, Ukrajinom, Rumunijom, Moldavijom, Albanijom i ostalom ex-SFRJ boranijom, pa ne mogu izglasati to jer ce valjda bar neko da ulozi veto.

Imajte to na umu kad sledeci put budete besni sto toliko lazu za brojeve.
Sa koronom bar imamo sansu, sa atomskim bombama svi odosmo kvragu. :fantom:

Link to comment

Nesto ne razumjem a vidim da je vise puta ovdje napisano.

 

Zasto rade seroloske testove pacijentima koji dodju u covid ambulantu sa simptomima?

 

Zar u tom slucaju ne rade PCR test da se vidi da li si pozitivan ili negativan? Seroloski test valjda treba da vidi da li ima antitjela a to se valjda radi kada prebolis virus.

Link to comment
Just now, borris_ said:

Nesto ne razumjem a vidim da je vise puta ovdje napisano.

 

Zasto rade seroloske testove pacijentima koji dodju u covid ambulantu sa simptomima?

 

Zar u tom slucaju ne rade PCR test da se vidi da li si pozitivan ili negativan? Seroloski test valjda treba da vidi da li ima antitjela a to se valjda radi kada prebolis virus.

PCR testove čuvaju za Eru Ojdanića i Mikija Mećavu.

  • +1 1
Link to comment

Dobro, naivan sam znam.

 

Ali zar ovo nije materija za novine (Danas, N1 , Krik...) da napisu nesto, postave pitanja itd itd. Mislim ovo je toliko providno (ako je tako ali vidim da ima dosta njih koji su napisali da su im radili seroloske testove) a slabo ko o tome prica.

 

I ovom tviterasu Dusanu Cavicu nije bilo cudno da mu rade seroloski test.

Link to comment
Just now, borris_ said:

Dobro, naivan sam znam.

 

Ali zar ovo nije materija za novine (Danas, N1 , Krik...) da napisu nesto, postave pitanja itd itd. Mislim ovo je toliko providno (ako je tako ali vidim da ima dosta njih koji su napisali da su im radili seroloske testove) a slabo ko o tome prica.

 

I ovom tviterasu Dusanu Cavicu nije bilo cudno da mu rade seroloski test.

 

 

Pazi, tajna dobrog trolovanja je da staneš u pravom trenutku :)

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...