Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, omiljeni said:

juče na respiratoru 154, danas 170

povećanje preko 10%, to je trend koji uduplava za 7 dana

 

uh...

 

kakva je situacija sa nosenjem maski po bg? ovde kod mene, bar u zatvorenom, drasticno bolja, da ne kazem stopostotno postovanje.

Link to comment
Just now, vememah said:

Svi testovi ulaze u zvanično objavljeni broj, potvrdio je Kon pre desetak dana, evo već treći put kačim za one koji nisu videli.

 

https://nova.rs/drustvo/intervju-dr-kon-vrlo-cesto-sam-u-sukobu-sa-vlascu/

 

 

Jebi ga..po tom testu sam i ja negativan..a praznu kofu iz bunara ne bih mogao da izvucem.

 

Mozemo o istom trosku da ljudima delimo vinjak, oruzje i municiju...slican je efekat.

Link to comment
15 minutes ago, SNARC said:

A niko da ga pita...da li su brojevi koji su buknuli dan nakon izbora rezultat predizborne kampanje..

cemu uopste pitanja, cemu bilo kakve konferencije gde ova ekipa daje neke "odgovore"

 

jesu rekli da se niko nije zarazio na derbiju, jesu rekli da su izbori perfektno organizovani i da ne znaju nikoga ko se na istima zarazio...a ako nekada i nisu u stanju da spinuju, slazu, zamazu oci, nista ih ne kosta da odgovore cuveno "pa sta?!?" i "dobili smo poverenje od gradjana da vodimo ovu zemlju, ako vam se ne svidja vidimo se na izborima"

 

i na kraju, ako se neko drzne da ih nazove lazovima ili ubicama, zavrsice u tvorza jer vredjanje

 

zamislite igricu u luna parku gde kupis zeton, ubacis, krenes da igras i onda sve zivote izgines na prvom nivou na jednom mestu gde imas ravno 0% sanse da ostanes ziv...jbg, takva igrica, nisi ti pisao pravila, neko napravio koordinatni sistem da moras da zagines i da ne mozes da dobacis do drugog nivoa - da ne pricamo o prelasku igrice...pitanje je sledece: koliko ljudi bi, koliko vremena, koliko zetona utrosili na tu igricu...verovatno jako malo, eventualno oni najzadrtiji i najtvrdoglaviji...a ovi nas, 6 i nesto miliona, vrte na toj slicnoj igrici evo skoro deceniju

Edited by 1n54jd3r
  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Aleksija said:

uh...

 

kakva je situacija sa nosenjem maski po bg? ovde kod mene, bar u zatvorenom, drasticno bolja, da ne kazem stopostotno postovanje.

 

Bolja. Još kad bi ljudi znali da ih nose.

Link to comment
54 minutes ago, vememah said:

U6f6ola.jpg

 

blic.rs/vesti/drustvo/crvene-zone-srbije-zabrinjavajuce-je-koliko-je-gradova-zarista-korone-u-nasoj-zemlji/q4g4pmc

 

Vojvodina: 159 novih

Centralna Srbija: 185

 

naše 4 tačkice skoro jače od 20 gedžovanskih tačkica 

:covid19:

Link to comment

344 novozaražene osobe (3,97% testiranih)
8659 osoba testirano
13 osoba preminulo
170 osoba na respiratoru (+16, tj. +10,4%)
4574 aktivna slučaja (+280, tj. +6,5%)

Edited by vememah
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...