Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Sent from my iPad using Tapatalk
Pročitah pre edita, pa citiram - da li se zna išta oko smeštaja zdravstvenih radnika koji će raditi sa obolelim pacijentima? Besmisleno je da idu svojim kućama.
Link to comment
Pročitah pre edita, pa citiram - da li se zna išta oko smeštaja zdravstvenih radnika koji će raditi sa obolelim pacijentima? Besmisleno je da idu svojim kućama.

Mislim da se za sada to ne planira, nego da se ide na pravljenje timova koji će raditi po smenama.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
6 minutes ago, steins said:


Mislim da se za sada to ne planira, nego da se ide na pravljenje timova koji će raditi po smenama.


Sent from my iPad using Tapatalk

jesi ti rešio vašu situaciju sa poslom i decom?

Link to comment

@hoffnung misli se na potencijalno sve sajtove koji nisu taj pravi sajt sa mapom. svi drugi sajtovi koji imaju mapu koja tako izgleda (zato je ista ili skoro ista slika) su verovatno maliciozni. sansa da ces naleteti na neki od tih sajtova je tacno nula, ako koristis link za pravi sajt. 

Edited by Krošek
Link to comment
10 minutes ago, Krošek said:

@hoffnung misli se na potencijalno sve sajtove koji nisu taj pravi sajt sa mapom. svi drugi sajtovi koji imaju mapu koja tako izgleda (zato je ista ili skoro ista slika) su verovatno maliciozni. sansa da ces naleteti na neki od tih sajtova je tacno nula, ako koristis link za pravi sajt. 

 

aha ok, hvala!

Link to comment
Quote

"Ulazimo u fazu kada imamo cirkulaciju u stanovništvu. Mi smo dosad znali za importovane slučaje, pojavljuju se već pojedinačno oni za koje ne može da se utvrdi odakle su. Sad je sistem nadzora takav da se svaka teška respiratorna infekcija ispituje na kovid, kao i svaki slučaj koji mora na repsirator", kazao je Kon.

SZO preporučuje što više testiranja na koronavirus, ali Kon je poručio da Srbija mora da testove koristi najracionalnije što može, i da ne može da testira sve ljude sa blagim simptomima, pa makar i da jesu oboleli od Covida-19.

http://rs.n1info.com/Vesti/a579557/Kon-Mere-dale-rezultate.html

Link to comment

kafici koji rade su naravno budalastina. lijepo je sto imamo povjerenja u strategiju odbrane od epidemije, tj imam je i ja, ali sad smo izgleda u situaciji da nam je sve ok jer kon. ne zezajte. postoje razlicite linije argumentacije oko ove odluke tj motiva za njeno donosenje. imaju valjda i druge drzave dobre epidemiologe, majkumu, a razlicite mjere.

otvoreni kafici su glupost.

Edited by morgana
Link to comment
7 minutes ago, morgana said:

kafici koji rade su naravno budalastina. lijepo je sto imamo povjerenja u strategiju odbrane od epidemije, tj imam je i ja, ali sad smo izgleda u situaciji da nam je sve ok jer kon. ne zezajte. postoje razlicite linije argumentacije oko ove odluke tj motiva za njeno donosenje. imaju valjda i druge drzave ok epidemiologe, majkumu, a razlicite mjere.

otvoreni kafici su glupost.

 

Lakse nam je da ih ubacimo u jednacinu sada da ne bi flisnuli...imaju neku strategiju, ja sam cuo za zabranu medjugradskog negde ranije a oni sada daju do 12, opet pustaju neki moguci stampedo virusa u unutrasnjost, kako su predstavili, znaci to rade tek sada...isto sam ocekivao pomeranje policijskog vec sinoc a oni opet odlazu do nekog vremena, tako treba racunati i kafice nekako

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...