Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

ona prva presica je bila komunikoloski ocajna, a posto je komunicirala pozeljne mjere ponasanja sa ciljem da ne dodje do masovnog ugrozavanja zdravlja, mislim da se mozemo sloziti da je bila pucanj u nogu, a ne konov pucanj u prazno

i to ide i konu na dusu, sta je mislio ne mozemo da znamo, ali sta je rekao i kako je to moglo biti kontestualizovano, nije bas upitno

mi sad izvlacimo zakljucke post festum, kad su mjere i poruke korigovane

 

enivej, jutros je na n1 bio skroz ok, kao epidemiolog koji laicima objasnjava postupke odsudne za njihov opstanak

 

 

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

enivej, jutros je na n1 bio skroz ok, kao epidemiolog koji laicima objasnjava postupke odsudne za njihov opstanak

 

pa i malo pre na rtsu odličan

Link to comment
Just now, villiem said:

 

To je kasnije ugradio, nije mu to bilo primarno, bar nije pricao

Nego ja sanjao? :D

Ili ne zatvarati ili trajno, najlosije na 2 sedmice. To je bilo kad je pretio ostavkom. 2 sedmice i vratiti decu kad je pik ... po njemu suludo sa pravom.

Link to comment
2 minutes ago, Krošek said:

pa to je šou šta ti pričaš, to je na nivou desetogodišnjaka

A ovo što ti radiš je na nivou poluretardirane šiparice koja balavi na Džastin Bibera, ali šta sad.

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Nek radi i u službi đavola, ako ishendluju epidemiju sa minimumom mrtvih, spomenik da mu dignu. 

Slažem se i jako ću biti srećan ako tako bude.

Link to comment
1 minute ago, radnik said:

Nego ja sanjao? :D

Ili ne zatvarati ili trajno, najlosije na 2 sedmice. To je bilo kad je pretio ostavkom. 2 sedmice i vratiti decu kad je pik ... po njemu suludo sa pravom.

to je uradio u drugom javnom obraćanju. 
imam poverenja (ako se to tako može nazvati) u njega ali nije tako pričao u prvom izlaganju

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...