Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

10 minutes ago, freakns said:

nista nije preglupo za njihove standarde.

mene cudi kako do sada nisu dosli do 25K testova i Vucica koji prica da testiramo vise od cele Evrope. posto 8K testova ne urade sigurno, sta ih kosta da napisu 25K...

 

inace, u Vrbasu opstina opet ne radi. uveli dezurstva, kao i za vreme vanrednog stanja. kvart 4. juli je organizovao proslavu pre dva dana, bakljada i sve po redu. i to u gradu koji je proglasen kao najvece zarste u Vojvodini. skup je inace bio zabranjen, ali posto su svi organizatori clanovi SNS, onda jbg, ipak moze...

 

Ja bih sve to zatvorio pola godine u kucni pritvor, leba, pasteta i voda i jebite se.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Ja bih sve to zatvorio pola godine u kucni pritvor, leba, pasteta i voda i jebite se.

U rudnik na kuluk,korisnije je 

  • +1 2
Link to comment

Ma i ovde isto, ne vredi nikakva informacija ni 30.000 mrtvih, nista, cim je krenulo neko otvaranje, mora jebeni parti da se napravi i sad zbog idiota moraju da zatvaraju opet neke oblasti. 

  • +1 1
Link to comment

Virus kao virus nije oslabio, to je isti virus, ali je oslabio njegov indeks prenosivosti.  - Nestorovic.

Jbg, ja citam poslednjih dana da je virus mutirao u tom pravcu da je njegova prenosivost veca.

 

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Ja bih sve to zatvorio pola godine u kucni pritvor, leba, pasteta i voda i jebite se.

može ali bez jebanja.....tu nema distance

Link to comment

Ostao sam bez teksta posle ovog sto sam čuo.Ljudi su definitivno debili.Svaki dan cujem za po nekog novog pozitivnog poznanika,tako juce čujem za dvojcu, jedan bi trebao da je normalan razborit čovek, drugi je mentol .Sta su radili,? Jedan je išao tetki na sahranu a drugi je vidjen kako ulazi u Maxi !! Obojca imaju laksi oblik korone i rečeno im da budu u samoizolaciji !! Stoka,imbecili, kreteni...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...