Jump to content
Milosh76

Coronavirus u Srbiji

Recommended Posts

Anonymous
19 minutes ago, omiljeni said:

razlika između Pazara i recimo NS je u tome što su u Pazaru digli dževu, a u NS ćute

u realnosti, broj zaraženih per capita i ostali parametri su veoma slični i tamo i ovde

Što je najgore, čitav taj kraj je bio za uzor do pre 15-tak dana, svi su nosili maske u zatvorenom, u onim Persuima su imali ozbiljne zaštitne mere, ja bio pomislio vidi austrougarsku. Danas jedino ja i kasirka nosili masku, a onu skalameriju za zaštitu zaposlenih sklonili.

Alfa

Evo, upadam kao padobranac. Istina, ljudi se ponašaju toliko neodgovorno, neopisivo neodgovorno. I ne, nije baš sve do loše države, do pojedinca je, i meni je u par navrata došlo da se potučem sa nekima u prodavnici koji niti su držali distancu, niti su nosili maske. Ipak se završilo sam verbalno. Pa koliki kreten treba da budeš bez obzira na to šta ti servira tv? Sa 3 moždane ćelije zna se kako se ponaša sa gripom, prehladom, virozom, ovim sarsom2 daa udaljavaš se, nee, ne smeš da kašleš u vazduh, nee, ne smeš da se približavaš drugima, da, ostaj kod kuće i leči se, nosi jbnu masku. I to se desilo da neki otvoreno kijaju napolju, opet bez maske pa jbt nekoliko puta sam utripovala da sam zakačila ovo sranje iako masku nosim i na otvorenom. Kretenizam ide do te mere da ti dobacuju napolju zato što nosiš masku, eto dokle je stiglo. I šta sad da radim, da se raspravljam sa majmunima, neću, produžim dalje. I šta da radim? Ništa. Već sam pisala da zbog ove pandemije mogu izgubiti sve u životu. Prošle godine sam izgubila tatu, prokleti Alchajmer, niko mami i meni nije pomogao, ne primaju takve pacijente, nisu mu ni snimali mozak, nisu ništa uradili za njega,  hitna mu je merila šećer i to je to kad bi imao napade dezorjentacije. Sada se pojavilo ovo, ja sam sama sa mamom, do nas taj virus nikad nikad ne sme doći.

Na godišnjicu tatine smrti taksista nam je njaoke što nosimo maske, ovo je prošlo na zimu, preboleli smo mi ovo i slične gluposti, htela sam da ga raspizdim kišobranom. Naplatio nam više nego što treba (to valjda zato što smo nosile maske).  I kako ja da objasnim takvim idiotima? Šta da im objasnim? Jedino mogu da se čuvam, udaljavam, non-stop nosim masku, pijem vitamine i da se ne nerviram i ne paničim, a ovo poslednje ne mogu.

Mnogi su u fazonu "jednom se živi, neću da živim do kraja života u strahu". Nema problema, idi zarazi se, ako hoćeš da živiš 60 umesto 80, tvoj problem, ne znaš kako ćeš ovo preležati jer neko ok prođe, neko fatalno, prokleto se malo zna o ovome, samo nemoj druge ugrožavati i daa postoje mnogo gore bolesti od ovog, sada su sve stavljene u drugi plan.

• +1 2

gospa buba
14 minutes ago, steins said:

+ milijun i hvala što si ti to napisao. 

I da kažem da je razdvajanje™ zona prošlo u prisustvu organa reda. I to iz drugih gradova. 

shta im je bio problem sa razdvajanjem zona? :blink:

steins
Just now, gospa buba said:

shta im je bio problem sa razdvajanjem zona? :blink:

Tjah, ne umem da ti objasnim, stvarno. 

Krcun

Novi Sad je kao proglasio vanrednu situaciju, a sinoc videh da je nocni zivot u petoj brzini. U zatvorenom,  nakon dozvoljenog vremena,  tesno ko u dupetu. U Beogradu se bar postuje. Ne rade cak ni rezimski klubovi.

gospa buba
2 minutes ago, steins said:

Tjah, ne umem da ti objasnim, stvarno. 

verujem. prosto mi palo na pamet. poshto je u startu bilo neke povike na kragujevachke doktore, pa mi nije bilo jasno koja osecanja su povredjena. verovatno mnoga, ali jebote zaraza :isuse:

Anonymous
32 minutes ago, Redoran said:

Ne radi se ovde o Mirsadu i Miletu koji su sedeli u kafiću, Snarc greši (evo samo neka pogleda šta radi John u Engleskoj, bukvalno u prvom satu nakon što mu je vlada dozvolila da ponovo ide u pab).

...

Džon, kao i Hans sa baltičkih plaža su ista stoka kao i ovi naši. Ali bi bilo zanimljivo saznati kako su britanska, ili nemačka država reagovale na tu skandaloznu pojavu.

Uopšte ne sumnjam da će se ljudi u Vojvodini (recimo Čurugu) dozvati elementarnoj pameti kad im budu zavalili vanrednu situaciju, više se brinem za to dozivanje pameti ovde u Beogradu.

steins
5 minutes ago, gospa buba said:

verujem. prosto mi palo na pamet. poshto je u startu bilo neke povike na kragujevachke doktore, pa mi nije bilo jasno koja osecanja su povredjena. verovatno mnoga, ali jebote zaraza :isuse:

Ma bilo je povike jer nisu mogli da se objasne, ni sa medicinskim osobljem, ni sa pacijentima. Da ne veruješ kakve su razgovore vodili

gospa buba

ziva nisam kako cemo da izadjemo iz ovoga, ako ikad.

SNARC

Pobedom..naravno..

Vodi nas covek koji poraz ne priznaje kao opciju i jebace nam milosnu zensku liniju familije dok pobeda ne bude potpuna.

Apollo Creed
12 minutes ago, gospa buba said:

Napalm je sigurna opcija.:fantom:

• Hvala 1

vememah
Posted (edited)

:covid19:večeras na Pinku: Epidemija se završila, da se ne lažemo.

Edited by vememah

steins

U to ime 100 komada danas u KGu

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

kud u maglu Simoviću
35 minutes ago, gospa buba said:

kao i iz svega čega su se dohvatili radikali