Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, steins said:

Tjah, ne umem da ti objasnim, stvarno. 

 

verujem. prosto mi palo na pamet. poshto je u startu bilo neke povike na kragujevachke doktore, pa mi nije bilo jasno koja osecanja su povredjena. verovatno mnoga, ali jebote zaraza :isuse:

Link to comment
32 minutes ago, Redoran said:

 

Ne radi se ovde o Mirsadu i Miletu koji su sedeli u kafiću, Snarc greši (evo samo neka pogleda šta radi John u Engleskoj, bukvalno u prvom satu nakon što mu je vlada dozvolila da ponovo ide u pab).

 

...

 

Džon, kao i Hans sa baltičkih plaža su ista stoka kao i ovi naši. Ali bi bilo zanimljivo saznati kako su britanska, ili nemačka država reagovale na tu skandaloznu pojavu.

 

Uopšte ne sumnjam da će se ljudi u Vojvodini (recimo Čurugu) dozvati elementarnoj pameti kad im budu zavalili vanrednu situaciju, više se brinem za to dozivanje pameti ovde u Beogradu.

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

verujem. prosto mi palo na pamet. poshto je u startu bilo neke povike na kragujevachke doktore, pa mi nije bilo jasno koja osecanja su povredjena. verovatno mnoga, ali jebote zaraza :isuse:

Ma bilo je povike jer nisu mogli da se objasne, ni sa medicinskim osobljem, ni sa pacijentima. Da ne veruješ kakve su razgovore vodili

Link to comment
35 minutes ago, gospa buba said:

ziva nisam kako cemo da izadjemo iz ovoga, ako ikad.

kao i iz svega čega su se dohvatili radikali

Link to comment

Koliko cujem i vidim glavna je fora organizovati matinee, proslave i razna slavlja do 23h u BG, a onda organizivano mnogi po okolnim mestima i gradovina gde ta ogranicenja ne postoje.

 

Sad da prizivam neku kometu ne ide, zao mi nas normalnijih... ali sta, sta...?

Jbt

 

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Jumanji said:

Koliko cujem i vidim glavna je fora organizovati matinee, proslave i razna slavlja do 23h u BG, a onda organizivano mnogi po okolnim mestima i gradovina gde ta ogranicenja ne postoje.

Sad da prizivam neku kometu ne ide, zao mi nas normalnijih... ali sta, sta...?

 

Do pred sat i po mi je arlaukao neki Šaban Šaulić sa reke, prestao u 23 fakat. Možda da takav režim ostane zauvek?

  • +1 1
Link to comment
 
Do pred sat i po mi je arlaukao neki Šaban Šaulić sa reke, prestao u 23 fakat. Možda da takav režim ostane zauvek?
pusti snovi. dolazice nam na krov da neshto ne propustimo.

sent from bubamoto

  • Haha 1
Link to comment

Verovatno će kroz dve nedelje skoro sve opštine u Srbiji proglasiti de facto vanrednu situaciju (zvanično ili donošenjem specijalnih mera kao u Novom Sadu ili Nišu). Naravno, moglo je to odmah da se uradi na nacionalnom nivou, ali zašto bi se ikad išta razumno uradilo. 

 

Ako ništa, čini mi se da se u Beogradu makar malo više nose maske i da nije tolika gužva. I izgleda da se stvarno proverava poštuju li se mere u ugostiteljskim objektima, komunalna stalno obilazi kafić kod moje zgrade, pre neko veče su i rasterali klince koji su se tamo okupili bez maski i socijalne distance™.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...