Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 minutes ago, Zico said:

Sta, kao nece da prodje? Sve moze, sve. Bukvalno, da ti ucmekaju roditelje ispred tebe, ti bi rekao da nema veze, samo nek je redom, taj neki nivo smo dostigli. Sve moze, sve prolazi, sve mogu da urade, izgovore, niko ni za sta nece odgovarati.

Ima istine u ovome, plašim se. To nam je "mentalitet". Pasivno prihvatanje, sudbina, šta ćeš.

Link to comment
Just now, Bogotac said:

Ma,sanse nema da i onaj nije fasovao koronu,ovoliko nepojavljivanje u javnosti nije bilo od kada vlada .

Ja se plašim da pravi foru, samo će da iskoči za koji dan tananana!

Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

Ne vide kada je u pitanju jedan nesrećnik iz Lučana. Sada će mnogi od njih videti kako izgleda kada u zamenu za svoj i kapilarne glasove dobiju golden shower u vanrednoj situaciji.

 

Ne kažem da će to pokrenuti nekakvu lavinu ali i dalje mislim da političke garniture ne mogu da traju sto godina, pogotovo kada su napravljene od ovako ekstremnih umobolnika.

Bilo je primera, Obrenovac, cerekanje na virus, da ne idem dalje, ovo sto ti vidis i sto mi vidimo, ocigledno nije isto sto vidi i vecina u Srbiji. Izgleda da se radi o metastazi drustva, sad sta ce da bude sa pacijentom....

Link to comment

Iskreno, i da je fasovao, kapiram da bi davao neke intervjue iz kabineta, umirivao javnost, kao onomad za Prvu, jedino ako nije kritično pa mora da leži u nekoj bolnici. 

 

Nego mu rekli "sranje je, gurni pod autobus koga god imaš"

Link to comment
9 minutes ago, barrcode said:

Jao, gle šta koriste.
 

Cudo da nisu ubacili aplauze

Slobina skola, kolko proslo od one montaze s kontramitinga u novostima?

Link to comment
18 minutes ago, vememah said:

 

 

Ja više ne znam šta da mislim. Dozvolili porodici i familiji da se svi izgrle sa teško obolelim pacijentom na samrti?? Dozvoljavaju novinarima da se šetkaju po crvenoj zoni a pola zaraženih pacijenata ima nekog bližnjeg uza sebe da ga drži za ruku? Ja razumem da ih je država ostavila na cedilu ali mogli bi i sami sebi da pomognu malo u toj bolnici.

Link to comment
3 minutes ago, InvisibleLight said:

Cudo da nisu ubacili aplauze

Slobina skola, kolko proslo od one montaze s kontramitinga u novostima?

Još tri meseca, pa 20 godina. Berane rulz.

 

Jeziva Viber poruka od kontakta iz NP.

Link to comment

i ona se uzludela po televizijama :unsure:

 

jel ih pita iko di si bija kad je grmilo? to treba da se pita, jel sedish kod kuce sva tako struchna da ne pravish politiku od politike, a ovamo bajrami***, mature, utakmice i sve renesansni humanisti niko nikog ne pipa, ni ne dishu? ili ih niko nije ni zvao :dry:

 

 

*** mozda i nisu bajrami, numem terminologiju. u svakom sluchaju to shto je pokosilo pazar. da je bilo u vreme vanrednog stanja, bolje bi proshli.

 

edip. josh sad videh negde da je bila i pricha, parafraziram, da je kod nas uv drugachiji nego na istoku gde je pomor po suncu, pa kod njih ne radi, a kod nas samo shto nije pocheo :isuse:

Edited by gospa buba
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...