Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, goofs said:

 

Vucic je po pravilu pravio vise sranja (sebi) nego dobrog kada je krenuo u samostalan spin. Politicke poene dobija kada izdeklamuje neki govor koji mu je PR ekipa spremila i kad se suzdrzi od improvizacije.

Gobvorim o matrici ponasanja, ne o pripremljenim govorima.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Gobvorim o matrici ponasanja, ne o pripremljenim govorima.

 

Pa znam, to i rekoh, kad krene samostalno da govori i kad ludilo uzme maha onda ne bude icj bolje od ovoga sto je ovaj debil danas prezentovao.

Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

 

Ovo treba podeliti na sve strane. Sirotinja raja koja u suzama preklinje psihopate iz vlasti da ih, ako ništa drugo, makar prestanu praviti budalama dok im sugrađani umiru pred očima.

 

Nema boljeg opisa dokle je Srbija došla. Ako se iz ovoga ne generiše neka promena na bolje, neće ni iz čega.

 

Posledice ovoga će biti da će Rasim opet skakati u raju.

Link to comment

mislim da je jasno na kom nivou diskutujemo o brojevima, oni su isto pokazatelj kakva je procena lika koji drzi olovku. sama chinjenica da postoji osoba/e koja negde odluchuje o tome shta ce izaci u javnost, za platu, za ljubav, za ne znam, meni je dovoljna da svakog dana pozelim da vidim taj broj.

 

to je zlochin koji ne sme da se zaboravi.

 

hocu da znam ko je to.

 

 

edip. i hocu da znam gde je domacin, javna lichnost u koju su uprte ochi nacije. do pre nedelju dana smo bezali od kuce da ga ne gledamo. chist trzishni mehanizm, kreirao je potraznju dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Gobvorim o matrici ponasanja, ne o pripremljenim govorima.

 

On pažljivo izbegava da se nađe u nekontrolisanom okruženju (ergo nebranom grožđu) jer odlično zna da će improvizacija vrlo izvesno da ga upropasti. Kada mu u studiju ponekad postave neko pitanje koje tipa za 5% odskače od standardnog klišea za koji je spreman i narajcan, on prvo namesti onaj degenski osmeh, pa udahne duboko da kupi još par sekundi, pa se onda nekako izvuče. On u tri života ne bi dozvolio postavljanje mikrofona na stepeništu ispred bolnice, rekao bi u hodniku šta ima da kaže a ako bi ga neko od osoblja poklopio istinom verovatno bi se izvukao nekim bombastičnim obećanjem, ima on dovoljno iskustva za tako nešto, bio je bezbroj puta u takvim situacijama.

 

E, ali ovaj šljam što ga sad prinudno menja nema njegovo političko iskustvo. Ako nastave da obilaze žarišta po Srbiji biće stvarno svega i svačega.

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, Redoran said:

 

Potpisujem ovo (ako nas je nešto empirijski uverilo, to je ova pandemija) ali isto tako potpisujem i da je precenjena sposobnost jedne mafijaške piramide na čijem čelu je tupavi psihopata a u prvim ešelonima sve jedan retard i psihopata do drugog, da uz pomoć medija decenijama guraju kako im se ćefne. Mnogo će to kraće da traje jer dugotrajno upravljanje bilo čime, pa i precenjenom vrstom, zahteva određen nivo inteligencije i mentalne uravnoteženosti.

 

16 minutes ago, Lancia said:

Ja nikad nisam video kvalitet u Vucicevom spinovanju, samo bezobrazno i bahato ignorisanje ili skretanje teme.

 

Ovo. Ako mu je do sada islo - a nista drugo nije radio osim pravljenja soua za glupake - ici ce mu i od sada.

 

Obrenovcani su glasali za Cuckovica posle poplava, nista ga nisu okrnjile. Enough said.

Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

 

On pažljivo izbegava da se nađe u nekontrolisanom okruženju (ergo nebranom grožđu) jer odlično zna da će improvizacija vrlo izvesno da ga upropasti. Kada mu u studiju ponekad postave neko pitanje koje tipa za 5% odskače od standardnog klišea za koji je spreman i narajcan, on prvo namesti onaj degenski osmeh, pa udahne duboko da kupi još par sekundi, pa se onda nekako izvuče. On u tri života ne bi dozvolio postavljanje mikrofona na stepeništu ispred bolnice, rekao bi u hodniku šta ima da kaže a ako bi ga neko od osoblja poklopio istinom verovatno bi se izvukao nekim bombastičnim obećanjem, ima on dovoljno iskustva za tako nešto, bio je bezbroj puta u takvim situacijama.

 

E, ali ovaj šljam što ga sad prinudno menja nema njegovo političko iskustvo. Ako nastave da obilaze žarišta po Srbiji biće stvarno svega i svačega.

Imali smo primer onog jadnog coveka iz Lucana, nije bas sve tako kao sto pricas. Istini za volju izbegavam da ga gledam, pa nemam puno konkretnih primera, ali i dalje mislim da nema kvaliteta u spinovanju, pre ce biti rec o izbegavanju, kako si sam rekao. Kad ne moze da izbegne, sve se pretvara u bahatost. Njegovi biraci opet ne vide nikakv problem u tome, sto je opet nas najveci problem.

  • +1 1
Link to comment

Ne vide kada je u pitanju jedan nesrećnik iz Lučana. Sada će mnogi od njih videti kako izgleda kada u zamenu za svoj i kapilarne glasove dobiju golden shower u vanrednoj situaciji.

 

Ne kažem da će to pokrenuti nekakvu lavinu ali i dalje mislim da političke garniture ne mogu da traju sto godina, pogotovo kada su napravljene od ovako ekstremnih umobolnika.

Link to comment
45 minutes ago, James Marshall said:

Stvarno, ako ovo prođe, onda 2021. mogu komotno da krenu po kućama sa šmajserima u braon košuljama, ni tad se neće niko buniti, kao u onoj pjesmi "kada su došli"

Sta, kao nece da prodje? Sve moze, sve. Bukvalno, da ti ucmekaju roditelje ispred tebe, ti bi rekao da nema veze, samo nek je redom, taj neki nivo smo dostigli. Sve moze, sve prolazi, sve mogu da urade, izgovore, niko ni za sta nece odgovarati.

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...