Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

12 minutes ago, Meazza said:

Nista nije van dometa spinovanja. Svako ko ima sve medije moze cak i otrovnog insekta da proglasi za velikog humanog vodju i izgradi kult licnosti koji ce popusiti minimum 50% stanovnistva, u bilo kojoj zemlji. Uzalud se nadate, ljudska rasa je precenjena.

 

Potpisujem ovo (ako nas je nešto empirijski uverilo, to je ova pandemija) ali isto tako potpisujem i da je precenjena sposobnost jedne mafijaške piramide na čijem čelu je tupavi psihopata a u prvim ešelonima sve jedan retard i psihopata do drugog, da uz pomoć medija decenijama guraju kako im se ćefne. Mnogo će to kraće da traje jer dugotrajno upravljanje bilo čime, pa i precenjenom vrstom, zahteva određen nivo inteligencije i mentalne uravnoteženosti.

Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

 

Grešiš. Ovo se upravo dešava zbog toga što je šizoje po svemu sudeći zauzet oporavkom od korone pa nije u stanju da joj nacrta šta tačno treba da kaže i kako da kvalitetno spinuje. Prepuštena je sama sebi i eventualno nekom retardu koji joj je dodeljen kao PR, zato i priča ovako iskreno i iz duše, od onoga sa autobusom pa do ovoga danas.

Ja nikad nisam video kvalitet u Vucicevom spinovanju, samo bezobrazno i bahato ignorisanje ili skretanje teme.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Ja se izvinjavam, u kom momentu vremena ćemo prestati da diskutujemo o brojkama za koje se, kako stoje stvari, praktično zvanično zna da su fake? Ili im sada od jednom verujemo.

Malo ko im veruje, bar ovde. Kao što diskutujemo o drugim zvaničnim izjavama, diskutujemo i o brojkama. Ako nista drugo, zanimljiv je trend rasta.

Link to comment
2 minutes ago, Tihajeza said:

Ovaj doktor što se obratio A.Brn. zašto je imao potrebe da kaže da su okupljeni politički aktivisti? 

Ne bi promenilo suštinu ni malo da to nije izgovorio, a dao joj je povod za lajanje.

 

Nije doktor nego novinar TV Sandžak. Hteo je valjda da pokaže da su sve lokalne frakcije ujedinile po ovom pitanju, iako se u normalnim okolnostima kolju oko svakog delića plena. Nespretno je formulisao pitanje ali svako ko u sebi ima miligram ljudskosti bi izbegao da poentira na tome.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Ja nikad nisam video kvalitet u Vucicevom spinovanju, samo bezobrazno i bahato ignorisanje ili skretanje teme.

dobar ti spin :)

Link to comment

Mislim da je lik rekao "ovdje ima predstavnika sve tri političke struje" ili nešto tako, taj novinar, ovaj spin, da je bio negdje u studiju bi zaslužio... pa bolje da ne napišem šta. 

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Ja se izvinjavam, u kom momentu vremena ćemo prestati da diskutujemo o brojkama za koje se, kako stoje stvari, praktično zvanično zna da su fake? Ili im sada od jednom verujemo.

Činjenica da vlast više nije u stanju da prikrije vrlo alarmantan i sve gori trend je korisna informacija sama po sebi.

 

Ako vas ima toliko kojima to smeta, može lepo zvanična statistika na nacionalnom nivou i po gradovima/okruzima/regionima i diskusija o njoj da se izdvoji u zasebnu temu pa koga to ne zanima nek ne otvara.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Ja nikad nisam video kvalitet u Vucicevom spinovanju, samo bezobrazno i bahato ignorisanje ili skretanje teme.

 

Vucic je po pravilu pravio vise sranja (sebi) nego dobrog kada je krenuo u samostalan spin. Politicke poene dobija kada izdeklamuje neki govor koji mu je PR ekipa spremila i kad se suzdrzi od improvizacije.

Link to comment

Meni je to kao da diskutujemo o deda mrazu i božić bati. Naravno da će da raste, kad nemaju jebenog izbora "posle izbora" višenedeljnog ignorisanja širenja i obmanjivanja naroda. 

 

Mene iskreno to nervira, svaki dan isto oko 15h, al ok, ignorisaću. Kad bi izbacili sve postove iz teme od početka koji se bave analizom od samog početka lažnih brojki, kontam da bi ostalo mnogo više kvalitetnog sadržaja, no kao što rekoh...

Edited by Mil@n
Link to comment
34 minutes ago, vememah said:

 

 

Ovo treba podeliti na sve strane. Sirotinja raja koja u suzama preklinje psihopate iz vlasti da ih, ako ništa drugo, makar prestanu praviti budalama dok im sugrađani umiru pred očima.

 

Nema boljeg opisa dokle je Srbija došla. Ako se iz ovoga ne generiše neka promena na bolje, neće ni iz čega.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, vememah said:

Činjenica da vlast više nije u stanju da prikrije vrlo alarmantan i sve gori trend je korisna informacija sama po sebi.

 

Ako vas ima toliko kojima to smeta, može lepo zvanična statistika na nacionalnom nivou i po gradovima/okruzima/regionima i diskusija o njoj da se izdvoji u zasebnu temu pa koga to ne zanima nek ne otvara.

 

Odlična ideja za posebnu temu. 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

pa može i neko od naših programera da napravi neki random number generator pa da diskutujemo o dobitnom broju za taj dan...

 

Ako nadjes programera koji ce za dzabe da ti odradi neki funkcionalan i stabilan program... :D 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...