Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Quote

Brnabić je prilikom posete Novom Pazaru izjavila da su dezinformacije da u tom mestu nema opreme i lekova, već naprotiv, da je Opšta bolnica u tom gradu, po broju stanovnika, najopremljenija u Srbiji

  novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:873460-OTKRIVAMO-Evo-ko-je-zvizdao-Ani-Brnabic-i-Loncaru-u-Novom-Pazaru

 

Link to comment
59 minutes ago, napadaj said:

"Dođi Rasime, dođi Vučiću, sklonite ove lopove, pomognite, vama smo dali glas..."

 

Oh well :fantom:

davaće ga i dalje. oja i hasa su to.

Link to comment

Zanemeo sam, a lajav sam u picku materinu i to mi se ne desava cesto. Srpski jezik nije dovoljno bogat da moze adekvatno da opise ovakvo ponasanje. Ali od "nemojte da spinujete" do "svi su ovde politicki aktivisti, to ste sami rekli" za jedva nekoliko sekundi. Jusein Bolt govna da jede, Ana Besramic je munja nebeska.

Link to comment

I dalje ne znam da li ovo da stavim u kolonu "nevjerovatno bezobrazna kad može ovako na keca da spinuje" ili "nevjerovatno glupa kad izbacuje ovakve budalaštine", ali mi je definitivno u top 3 osobe čija mi svaka rečenica izaziva gorušicu.  

Link to comment

Kod mene na poslu svaki dan po 3-5 pozitivni. Trenutno ih je 30ak odsutno, neki su uspeli da se testiraju, neki nisu, kao ja. Atmosfera katastrofa, svi s maskama i izbegavaju se. Ne zna se sta je gore, da si poz. ili da cekas da budes. 

Link to comment

@SNARC Ne bih išao tako daleko, sve što ona sere, sere po nalogu svevišnjeg, ali sama činjenica da si u stanju tako da se ponašaš, govori dosta. Ona je samo portparol.

Neverovatno je u kakvom vremenu živimo, bukvalno paralelna realnost, ova vlast kakva se nama zapatila, dugo će se pamtiti i izučavati po udženicima istorije jednog dana, neverovatne stvari.

Edited by Mil@n
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...