Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 

Kisić Tepavčević: Ako se ne javite lekaru na vreme, dalje sve ide kao grudva snega na nizbrdici 

https://www.021.rs/story/Info/Srbija/247192/Kisic-Tepavcevic-Ako-se-ne-javite-lekaru-na-vreme-dalje-sve-ide-kao-grudva-snega-na-nizbrdici.html

Ova vest treba ustvari ovako da glasi: Ako se javite na vreme a doktori vas posalju kuci jer nema mesta u bolnici,dalje sve ide kao grudva snega na usijanom asfaltu :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

zlo, ova žena je čisto zlo

 

Apsolutno. Ana Besramic, osoba koja ne samo da ne poseduje vec uopste i ne razume koncept morala. Glupo je cuditi se njenom ponasanju, kao sto bi bilo glupo cuditi se slepom sto ne vidi i gluvom sto ne cuje. Mi njih dozivljavamo kao ljudska bica, primenjujemo na njih standarde koji vaze za ljudska bica i frustriramo se kad vidimo ovako nesto, a radi se o tome da su u pitanju hendikepirane osobe usled teskih poremecaja licnosti. Osobe kao sto je Brnabicka imaju aparat kojim mogu da apstrahuju stvarnost, ukljucujuci i odnos prema drugom, ali nemaju komunikaciju s njim, njima je jedino merilo ponasanja instinkt. Tako dozivljavaju i moral, ne kao ponasanje bazirano na skupu principa vec ciljanu kombinaciju reci strukturisanu na bazi onoga sto im instinkt govori da im je u tom trenutku probitacno.

 

Vucic je birao saradnike po sebi, otuda toliki broj psihopata i sociopata u vlasti. Na njih se jednostavno ne mogu primenjivati standardi koji vaze za normalna ljudska bica, niti se oni kao ljudska bica mogu tretirati.

  • +1 8
Link to comment
18 minutes ago, James Marshall said:

Kakva crna politizacija u Pazaru, pa tamo su svi ili Rasimovi ili Suljini ili Muftijevi, a oni su svi u bulji Vučićevoj

 

 

Jesu ali se između sebe svi žestoko kolju za svako parče plena. Ako jedna ekipa drži bolnicu, ona će da radi šminku a druge dve ekipe će to da razotkrivaju.

 

Ako si gledao strim nakon završetka ceremonije, ovaj što snima je otišao do njih i u narednih pet minuta su više prozivali Mehu (direktora bolnice) i veličali dobrog čoveka Rasima, nego što su prozivali šizoja i ovaj koncentrat obogaćenog zla koje je postavio u premijersku fotelju.

 

Tu se takođe vidi kakav kreten je vrhovnik. Postavio je ovu da bi mu glumila nekakav fikus a na kraju će negde da dođe do ozbiljnog incidenta, ne zbog njega nego zbog nje i njenog zla. On je treniran da uspešno menja teze i prosipa patetiku, ona pak ima urođeni talenat da lošu situaciju u dve rečenice učini trideset puta gorom. I lepo se vidi da nije prošla nikakvu obuku nego da samo sipa zlo kako joj dođe u njen kokošiji mozak. Ako šizopaćenika korona zadrži u krevetu još par nedelja i sve ostane na ovoj veštici, vrlo brzo će iz publike da počnu da doleću čvrsti predmeti.

  • +1 1
Link to comment
Ne može ni ove dotaći,a ni prikupiti nikakve političke poene.   Videćeš.    

 

 

 

 

moze da im bude malo neprijatno. a nama sad i sitna osveta moze da razgali srcad. nemojte da zaboravite, krizni shtab je nachelno boranija, ti i ja. tehnichki gledano izmedju mene i muchenog srdje ima vrlo malo razlike u zvanju i statusu. 50 sudova na moju adresu ne bi me uchinilo ni malo srecnom, sve i da znam da ce gazda sve lichno da iscepa. i to ne 50, 5 je dosta. a gazda i ne mora da bude dobre volje tog dana. 

 

 

btw, a gde je gazda? 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Meni je zapravo drago sto je ona odrzala mali miting sa politickim nastupom pred ljudima kojima sugradjani i najblizi umiru od virusa tokom pokusaja da ih lece po hodnicima.

 

 

To Srbija zasluzuje. 

Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

Jesu ali se između sebe svi žestoko kolju za svako parče plena. Ako jedna ekipa drži bolnicu, ona će da radi šminku a druge dve ekipe će to da razotkrivaju.

 

Ako si gledao strim nakon završetka ceremonije, ovaj što snima je otišao do njih i u narednih pet minuta su više prozivali Mehu (direktora bolnice) i veličali dobrog čoveka Rasima, nego što su prozivali šizoja i ovaj koncentrat obogaćenog zla koje je postavio u premijersku fotelju.

 

Tu se takođe vidi kakav kreten je vrhovnik. Postavio je ovu da bi mu glumila nekakav fikus a na kraju će negde da dođe do ozbiljnog incidenta, ne zbog njega nego zbog nje i njenog zla. On je treniran da uspešno menja teze i prosipa patetiku, ona pak ima urođeni talenat da lošu situaciju u dve rečenice učini trideset puta gorom. I lepo se vidi da nije prošla nikakvu obuku nego da samo sipa zlo kako joj dođe u njen kokošiji mozak. Ako šizopaćenika korona zadrži u krevetu još par nedelja i sve ostane na ovoj veštici, vrlo brzo će iz publike da počnu da doleću čvrsti predmeti.

Nevjerovatno kakav je antitalenat za odnose sa ljudima i koliko je loš čovjek, ovo će stvarno da eskalira negdje u pizdu materinu.

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

moze da im bude neprijatno. nemojte da zaboravite, krizni shtab je nachelno boranija, ti i ja. tehnichki gledano izmedju mene i muchenog srdje ima vrlo malo razlike u zvanju i statusu. 50 sudova na moju adresu ne bi me uchinilo ni malo srecnom srecnom, sve i da znam da ce gazda sve lichno da iscepa. be 50, 5 je dosta. a gazda i ne mora da bude dobre volje tog dana.

btw, a gde je gazda?

sent from bubamoto
 

To jesi u pravu.Može im biti neprijatno,posebno čoveku kakav je Srđa.

 

Ipak,jednom "političkom mozgu"(dakle vrlo proračunatom) kakav je i Marinika naravno,svakako nije cilj da im bude "neprijatno",a nešto verujem i da zna da neće biti ništa od toga.

 

Šta je cilj,ne znam.

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, vememah said:

 

Beat me :unsure:  Najglasniji govornik je prvo dobio aplauz kada je rekao da je samo Rasim došao da im se obrati i hvala mu na tome, a onda je dobio pet puta jači aplauz kada je u jednom dahu poručio: "Meho, ako si čovek daj ostavku i idi u neku drugu zemlju jer ti Pazarac nisi, izdao si ovaj narod!

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...