Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Quote

 

Stariji od 65 godina više neće biti zatvarani, poručio je jutros epidemilog dr Predrag Kon, član kriznog štaba za borbu protiv korona virusa. Ukoliko se ta mera bude našla na dnevnom redu, doktor je najavio da će dati ostavku jer su "stariji od 65 najdisciplinovaniji deo populacije".

“To se više nikad neće dogoditi, sasvim sam siguran da ako ta mera bude na redu, dajem ostavku. Ovoga puta bez povlačenja. Zašto? Zato što je to najdisciplinovaniji deo populacije koji poštuju sve”, smatra Kon.

 

https://nova.rs/drustvo/doktor-kon-dacu-ostavku-ako-stariji-od-65-budu-zatvoreni/

Link to comment
12 minutes ago, vememah said:
Quote

 

Stariji od 65 godina više neće biti zatvarani, poručio je jutros epidemilog dr Predrag Kon, član kriznog štaba za borbu protiv korona virusa. Ukoliko se ta mera bude našla na dnevnom redu, doktor je najavio da će dati ostavku jer su "stariji od 65 najdisciplinovaniji deo populacije".

“To se više nikad neće dogoditi, sasvim sam siguran da ako ta mera bude na redu, dajem ostavku. Ovoga puta bez povlačenja. Zašto? Zato što je to najdisciplinovaniji deo populacije koji poštuju sve”, smatra Kon.

https://nova.rs/drustvo/doktor-kon-dacu-ostavku-ako-stariji-od-65-budu-zatvoreni/

 

stara konarina fora. finta levo prolaz desno

ne znam koje imaju radno vreme pet shopovi imaju subotom, ali da sam ja 65+ otrčao bih da kupim kera

 

ofxyrPG.jpg

Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

 

Ma naravno, neće ni spinovati, jednostavno će se praviti ludi.

bojim se da je njima to objektivno najveci izazov. da ne laju a tera ih. mnogo teshko.

 

16 minutes ago, renne said:

To on zbig sebe

naravno :lolol:

Link to comment

Carski je koliko je pickousti uspostavio poslusnicki sistem da u trenutku kada sve apsolutno ide ka kurcu, niko nema petlju ni pravo, da donese čak ni realno beznacajnu odluku poput smanjenja radnog vremena kafića ili uvođenja obaveze nošenja maski. Nego svi horski lelemude i nešto preporučuju, valjalo bi al i ne mora baš, osim ako nije frka, koja nije pošto je ovo samo drugi pik prve trećine nultog talasa koji se završio još onomad. 

 

Nije da me čudi, al takav genijalan primer za antipatern u upravljanju i odlučivanju

  • +1 7
Link to comment

Uspostavio mafijaskim sistemom,nije tesko,ucene,pretnje,potkupljivanje a i nesto gore ako mora,mislim sin mu se druzi sa likom koji je saradnik kavackog klana koga stite licno panduri gde god krene.:violin:

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Kako li će da spinuju priču o neodgovornom narodu i pojedincima, a pola vrha SNS-a prokuženo. :covid19:

 

Neka mi oprosti Bog (a i moderacija ) nijednog od njih mi nije zao.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...