Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, theanswer said:

 

ali ti se mene napao da ja priznam da nisam u pravu za taj post za koji sad kažeš da ni ti ni ja ne znamo dal stoji. 

 

ne, ja sam samo pitao sta treba da se desi da bi ti priznao da nisi bio u pravu. jer vec sada, na osnovu informacija koje cure i pored toga sto oni pokusavaju da sakriju, se cini da je situacija poprilicno ozbiljna, tj da si ti bio u krivu sve vreme. zato sam i pitao sta treba da se desi.

 

ja bih mnogo vise voleo da se ovde za mesec dana ljudi izvinjavaju tebi, nego obratno. verujem da isto misle i svi ostali.

 

 

Edited by nenad
  • +1 2
Link to comment

Daj, iskulirajte sa kvalifikacijama i etiketiranjem. Čovek ima svoje mišljenje, dal ispravno ili pogrešno, ali ima pravo da ga iznese.

I treba da se čuje minority report da ne upadnemo u zamku jednoumlja

Link to comment

Javili iz doma da od 29.06. nema poseta.
Pitam jel to "odozgo"?
Kažu:
Ne, ovog pjta ni "preporku" nismo dobili, ali mi ne možemo više da čekamo...


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Daj, iskulirajte sa kvalifikacijama i etiketiranjem. Čovek ima svoje mišljenje, dal ispravno ili pogrešno, ali ima pravo da ga iznese.
I treba da se čuje minority report da ne upadnemo u zamku jednoumlja
Ma naravno da treba da se čuje svako mišljenje, ali to ne znači da ne treba da se iskaže mišljenje o nečijim tvrdnjama.
Nemojmo sad praviti da ovde svako treba i može da kaže šta misli, alida se ne sme diskutovati...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
35 minutes ago, mraki said:

VUČIĆ POZVAO GRAĐANE DA SE URAZUME: Ako ne bude tako - UVODIMO NOVE MERE!

 

 

Nadam se da u ovoj posranoj državi postoji neko sa dovoljno kičme da žvaljavom Žvalji javno i u oči kaže da je Žvaljo najodgovorniji za novueksploziju inficiranih, zbog jebenih nameštenih izbora.

Link to comment
 

Nadam se da u ovoj posranoj državi postoji neko sa dovoljno kičme da žvaljavom Žvalji javno i u oči kaže da je Žvaljo najodgovorniji za novueksploziju inficiranih, zbog jebenih nameštenih izbora.

reci ce mu mladi.

 

ne mozesh tek tako uskratiti ljudima pravo na zabavu :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
21 hours ago, Haralampije said:

Broj samoizolivanih u BG i NS je bukvalno dupliran samo u dva dana : sa 50+ dosli smo danas do cifre od 100+ 

Da potvrdim ovaj post po svom primeru.

 

Usled dvoje kolega praktično istovremeno koji su po testu pozitivni, a nakon 8 dana dobili rezultate testiraranja, kolega namerno preuveličao kod lekara svoje simptome da bi ga uopšte testirali,

firma juče uvela meru:

Ponovo rad od kuće za one čiji je rad moguć od kuće u trajanju do 06. jula, a posle će ponovo videti kako dalje.

U međuvremenu preko vikenda je naručena dezinfekcija prostorija od neke (ne znam koje) specijalizovane firme.

 

Bilo samo pitanje kad će se to desiti, na spratu u 3 prostoriji radi 40 ljudi, otprilike 1 na ~5m², maske dosad nismo nosili, ali ruke dezinfikujemo, barem tih sredstava ima.

 

Zadnjih 10 dana po tri puta dnevno merim temp, brojim svako zakašljavanje, kljukam se cinkom, vit C i D (iako kažu da C ne može da pomogne), nemam klasičnih simptoma, ali imam paranoju - onu korisnu paranoju od koje niko nije umro. :sleep:

Link to comment
10 minutes ago, nenad said:

 

ne, ja sam samo pitao sta treba da se desi da bi ti priznao da nisi bio u pravu. jer vec sada, na osnovu informacija koje cure i pored toga sto oni pokusavaju da sakriju, se cini da je situacija poprilicno ozbiljna, tj da si ti bio u krivu sve vreme. zato sam i pitao sta treba da se desi.

 

ja bih mnogo vise voleo da se ovde za mesec dana ljudi izvinjavaju tebi, nego obratno. verujem da isto misle i svi ostali.

 

 

 

Nikakav ja problem nemam sa tim zaista. Ima moj post sa početka pandemije na opštoj temi gde sam napisao da je ovo grip ko i svaki drugi i da nzm čemu tolika frka. To očigledno nije se ispostavilo tačno mada je to bilo još u januaru. Ono što meni smeta ovde najviše je opšta histerija koja vlada na ovoj temi već dosta vremena i koja realno nije replikovana u stvarnom svetu.. 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Nikakav ja problem nemam sa tim zaista. Ima moj post sa početka pandemije na opštoj temi gde sam napisao da je ovo grip ko i svaki drugi i da nzm čemu tolika frka. To očigledno nije se ispostavilo tačno mada je to bilo još u januaru. Ono što meni smeta ovde najviše je opšta histerija koja vlada na ovoj temi već dosta vremena i koja realno nije replikovana u stvarnom svetu.. 

Ma ne seri.

To sto ne vidis paniku kaou filmovima, ne znaci da je ovo obican grip i da u ivom talasu ili sta je vec, ljudi ne obolevaju.

Link to comment

Kliničko-bolnički centri "Dr Dragiša Mišović", Zvezdara i Zemun ponovo će primati kovid pacijente. Ta tri kliničko-bolnička centra neće kompletno biti pretvorena u kovid bolnice, već će po jedna bolnička zgrada u tim zdravstvenim ustanovama biti predviđena za prijem kovid pacijenata, kako bi se pomogao rad kovid bolnica - Infektivne klinike, VMC Karaburma i KBC "Bežanijska kosa".

https://direktno.rs/korona/283754/dupliran-broj-zarazeno-jos-193-jedna-osoba-preminula.html

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...