Jump to content
Milosh76

Coronavirus u Srbiji

Recommended Posts

Arkadija
21 minutes ago, freakns said:

cutali su ko picke dok se veliki vozd igrao izbora.... nikog vise ne zanima sta gnjide imaju da kazu

Apsolutno!

Ovu gnjidu i sve ostale iz štaba ne treba uopšte uzimati za ozbiljno, Svi njihovi nastupi su isključivo u službi pičkoustog i njegovog dnevnog raspoloženja.

Još jednom da ponovim, kod mene na poslu raspored mesečni ne može da se satavi , jer se neprekidno javljaju ljudi da su bolesni. Ako je tako kod mene, onda samo zamislite kako je sa osobljem po bolnicama.

Marvin (Paranoid Android)
2 minutes ago, Arkadija said:

Ovu gnjidu i sve ostale iz štaba ne treba uopšte uzimati za ozbiljno, Svi njihovi nastupi su isključivo u službi pičkoustog i njegovog dnevnog raspoloženja.

+1

Saučesnici s predumišljajem koji će biti odgovorni za smrt povelikog broja ljudi.

• +1 7

Milosh76

"Mi smo bili pred gašenjem epidemije, došli smo do 18 novoobolelih u jednom danu ali ekonomija daje svoj input. Vraćanje u život bilo je ekonomski neophodno", kazao je Kon.

"Ovo je državni Krizni štab, što znači da je ekonomija i te kako važna", naveo je Kon.

"Ja bih sve zatvorio, to je najlakše da se reši, ali to nije moguće. Mi smo u proglašenoj epidemiji koja je sama po sebi vanredna situacija. Ne možemo pustiti da se virus prenosi bez ikakve kontrole", rekao je Kon.

https://mondo.rs/Magazin/Zdravlje/a1341117/Korona-virus-doktor-Predrag-Kon-o-vracanju-starih-mera.html

čekmeže

Polako...

omiljeni

kad vidiš epidemiloga koji je zabrinut za ekonomiju okreni se i bježi. 4 postulat epidemiologije. 

Konara je rekao da od desete nedelje više neće biti umiranja od covida u Srbiji. Sad smo u 16. nedelji. Čovek je saučesnik 1/1

• +1 1

gospa buba

konara je lupetao za sve pare kao i svi, samo shto je imao neke kredite unapred, jer na prvu loptu nije delovao kao budala.

trebalo je da proshlogodishnji godishnji veze za ceo ovogodishnji i da je u septembru u penziji :dry:

Milosh76

Ima da ode kad bude najzanimljivije

gospa buba

vec je bilo najzanimljivije :dry:

• Haha 1

villiem

Septembar je predugo, ljudi ce bolje reagovati na suve informacije, ovako rusimo imunitet 

vememah

čekmeže
Posted (edited)

Sad će svi na bolovanje ko ovi Arkadijini.

edit

usmeni nalog? Kako će dokazivati da mu je dao nalog, snimaće ga?

edit2

postoji li reč koopredsedavajući?

Edited by čekmeže
  • Haha 1

omiljeni

Onaj Panić iz sindikata medicinara reče da mogu da šalju na prekomandu kako im se ćefne tek ako se proglasi vanredno stanje/situacija, tako nekako?

harper
4 minutes ago, vememah said:

EbYgWiVWsAMz-EI?format=jpg&name=medium

Da, kravo bolesna. Sad jebite lekare i pretite im otkazom jer ste ih zbog jebenih laznih izbora doveli u rizik i zivotnu opasnost. Sad oni svi treba da se spakuju i odu u generalni strajk, pa trcite ti i tvoj bolesni gazda da lecite ljude. Ionako se u sve najbolje razumete. Pizda vam materina bolesna.

• +1 9

steins

Da, kravo bolesna. Sad jebite lekare i pretite im otkazom jer ste ih zbog jebenih laznih izbora doveli u rizik i zivotnu opasnost. Sad oni svi treba da se spakuju i odu u generalni strajk, pa trcite ti i tvoj bolesni gazda da lecite ljude. Ionako se u sve najbolje razumete. Pizda vam materina bolesna.
Tačno to se i dešava druže.
Samo tiho.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Блок_64
11 hours ago, Arkadija said:

Ja sam mislila u avgustu na Taru.

Sin danas otisao na Taru.Tri dana,eskurzija sa skolom.