Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ali ništa manje nego Grand hotel Tornik. Za takve mufljuze samo naj. Pišanje po boraniji.

 

Pansionska večera tamo verovatno podrazumeva, lososa, kavijar, 105 vrsta sireva i propadajuću visku kartu.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, dvb-t manijak said:

U Nin-u je izašao njegov autorski tekst "Izbori važniji od života", gde piše o korekcijama podataka od strane vlasti.

Evo celog tog teksta, okačio ga je na svoj FB:

 

  • Hvala 1
Link to comment

da ne pricam sto se to lako moze pojaviti kao leglo zaraze. a ne sumnjam da bi isli na dzabe pansion i kad bi u srbiji harale ebola i variola zajedno.

 

btw, jednom su me u vreme novogodisnjih praznika odveli u lobi tog hotela, da vidim prizor koj se retko vidja. taj kich ukrsten sa ludackom kolicinom novogodisnjih ukrasa je bio za oslepeti.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

a ko je organizator naci simpozijuma? mislim, neki budzet sigurno, ali koje je ime?

  • Tehnički organizator kongresa
  • CD Travel
  • Kralja Milutina 57

 

Nacionalni simpozijum je u postupku akreditacije kod Zdravstvenog saveta Srbije.

Edited by Arkadija
Link to comment

znachi bice i neki bodovi. odlichno.

 

ministarstvo zdravlja, neki fakultet, neko pravno lice koje ima veze sa medicinom?

Edited by gospa buba
Link to comment

Jebeš mi sve ako Nestorović nije najčasniji od sve te bagre u kriznom štabu. Čovek bar iskreno gura tu svoju "smešni virus" priču sve vreme.

Pas im mater jebo da im jebo!

  • +1 2
Link to comment

Pratim topic od kad je sve krenulo, ali do sada nisam komentarisao jer nisam imao nista da dodam sto vec nije receno...

 

Svejedno, da li je ovo sada self serving rant sa moje strane ili ne, prosto sam fasciniran dokle se sa svime stiglo, da li je moguce da ni trunka integriteta i "pameti" nije ostala ovde, da smo se svi bukvalno pretvorili u brojke - i da sam narod nije ni briga za to.

 

Maherski odradjena stvar od ekipe na vlasti, zaista su sve ovo prelepo izmanipulisali, cak sam u pocetku podrzavao striktne mere jer sam se nadao da ce dati dugorocnije rezultate, medjutim opet sam ispao naivan u verovanju da trunicak ljudskosti postoji kod ovih koji se pitaju o zivotima svih...

  • +1 1
Link to comment
On 17.6.2020. at 11:04, theanswer said:

I dalje čekamo vagone mrtvih, gomilu ljudi u teškom stanju, zakrčene bolnice, ali nikako da stignu. Stižu samo tvitovi i postovi. A vreme prolazi i prolazi, bio je uskrs pa prvi maj pa otvaranje od juna pa derbi.. Sad će izbori pa exit i tako u nedogled. 

 

postoji li neki rasplet dogadjaja u kome ces ti priznati da je tvoja "teza" bila potpuno pogresna? 

  • +1 1
Link to comment

Za to vreme poslednjih dana je, uglavnom nocu, prilicno pojacan kargo avio saobracaj iznad Bg., tako je bilo u aprilu kad su stizali tovari i tovari opreme za kovid.Bilo bi super ako to znaci da zanavljamo zalihe 

Link to comment
7 minutes ago, nenad said:

 

postoji li neki rasplet dogadjaja u kome ces ti priznati da je tvoja "teza" bila potpuno pogresna? 

 

Ne vidim da je ijedan od kriterijuma iz citiranog posta ispunjen 

Link to comment
On 17.6.2020. at 11:04, theanswer said:

I dalje čekamo vagone mrtvih, gomilu ljudi u teškom stanju, zakrčene bolnice, ali nikako da stignu. Stižu samo tvitovi i postovi. A vreme prolazi i prolazi, bio je uskrs pa prvi maj pa otvaranje od juna pa derbi.. Sad će izbori pa exit i tako u nedogled. 

 

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...