Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Šta je sa legendarnim, nikad do sad viđenim čudom primjenjene arhitekture enterijera, logistike i moderne tehnologije, Beogradskim sajmom, popularno nazvanim Sajmište™?

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, James Marshall said:

Šta je sa legendarnim, nikad do sad viđenim čudom primjenjene arhitekture enterijera, logistike i moderne tehnologije, Beogradskim sajmom, popularno nazvanim Sajmište™?

 

Sajam je tamo gde su i hiljade respiratora, kineski lekari, ruski stručnjaci za dezinfekciju, banje kao Covid centri i ostale teme koje su za vreme vanrednog stanja dospevale u prvi plan, predstavljane kao spasonosno rešenje i forsirane do besvesti da bi kroz par dana bili zamenjene nečim drugim i otišle u ropotarnicu povijesti kao da ih nikad nije bilo. 

Link to comment
Just now, Halvard said:

 

Sajam je tamo gde su i hiljade respiratora, kineski lekari, ruski stručnjaci za dezinfekciju, banje kao Covid centri i ostale teme koje su za vreme vanrednog stanja dospevale u prvi plan, predstavljane kao spasonosno rešenje i forsirane do besvesti da bi kroz par dana bili zamenjene nečim drugim i otišle u ropotarnicu povijesti kao da ih nikad nije bilo. 

Ma podijelio čićvu po 100 evrića, to je najbitnije od svega, izbori prošli, ko će sad da se zamlaćuje zdravstvom. 

Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

Ja sam mislila u avgustu na Taru.

 

Ja sam planirao Kladovo i Djerdapsku klisuru pocetkom jula, a posle Pirot i okolina. Vidim ja da cu morati da otkazujem lagano i jedno, a pogotovo drugo...

Link to comment

zvezda je zivot tamoTM:

Quote

meni 1 covid ambulanta u komsiluku. u protekle recimo 3 nedelje svakog dana veca guzva nego prethodnog. danas rekord.

 

Edited by vememah
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Zar nije broj aktivnih slučajeva (koji se navode u zvaničnoj statistici) = broju hospitalizovanih?

 

Nekako se došlo do tog zaključka jer je jedna kategorija praktično zamenjena drugom, samo što meni nema prevelike logike da oni na kućnom lečenju ne spadaju u aktivne slučajeve.

Link to comment
 
Sjebali su kad su ukinuli naprasno broj hospitalizovanih. To je najbitniji podatak. 
Kako to misliš "ukinuli broj"?
Mogli su da ukinu saopštavanje tog broja.
Što se naravno ne radi "tek tako"...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...