Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, BWA said:

mozda ga loze da to stvarno uradi.

 

A postoji i ideja da to njegov PR pusti svaki put kad se desi nešto gadno.

 

 

Kod mene pun zamrzivač, skoro je kupljena svinja, 20kg šarana uzeto na ribnjaku pre dve nedelje, zimnice ima do krova, bure s kupusom je još uvek skoro celo, a 30kg brašna ionako uvek čuči ispod stepeništa.

Link to comment
@grick. hvala za robne rezerve. ostaje da se nadamo da je tako. tj da negde neki ljudi i dalje rade svoj posao kako treba.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Verovatno ima ali ne yreba zaboraviti da je onaj divlji čovek Rističević uhvaćen u krađi jer je valjda iznamio svoj magacin ili silos za skladištenje žita iz robnih rezervi, pa krenuo da "obrne" to računajući da neće trebati i da ga neće kontrolisati...

 

https://www.blic.rs/vesti/tema-dana/unosan-biznis-narodnog-poslanika-risticevica-i-njegove-supruge-prevarom-do-3000-evra/dllp83h

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, slepa živana said:

možda ne bi bilo loše da u ovom trenutku malo iskuliramo sa izveštajima iz supermarketa. očigledno da trgovci ne stižu da popune rafove blagovremeno, a svega već danima ima.

stvara se sumanutost, a možda ovu temu čitaju i neforumaši.

Plus jedan

Bar od tog da odmorimo mozak

Link to comment
2 minutes ago, slepa živana said:

možda ne bi bilo loše da u ovom trenutku malo iskuliramo sa izveštajima iz supermarketa. očigledno da trgovci ne stižu da popune rafove blagovremeno, a svega već danima ima.

stvara se sumanutost, a možda ovu temu čitaju i neforumaši.

 

bice verovatno kasnije sredjeno, ajd da se upisem, nisam kupio aleeevu papriku sto se tice nabavki i streptolete sto se tice apoteka

Link to comment
5 minutes ago, slepa živana said:

možda ne bi bilo loše da u ovom trenutku malo iskuliramo sa izveštajima iz supermarketa. očigledno da trgovci ne stižu da popune rafove blagovremeno, a svega već danima ima.

stvara se sumanutost, a možda ovu temu čitaju i neforumaši.

+1

 

Link to comment
4 minutes ago, slepa živana said:

možda ne bi bilo loše da u ovom trenutku malo iskuliramo sa izveštajima iz supermarketa. očigledno da trgovci ne stižu da popune rafove blagovremeno, a svega već danima ima.

stvara se sumanutost, a možda ovu temu čitaju i neforumaši.

 

ma i trgovci sumanuti. sad sam iz privatnog marketa, ulazi lik i unezvereno pita ženu za kasom da li ima brašna i svega i je l' da da nema mesta panici. on tako zblanuto traži neku potvrdu od nje. ona mu na to odgovara da to što vidi u radnji, to je, i da mu savetuje da kupi odmah. i tek na kraju uzgred dodaje roba stiže u sredu. pa jebi se ženo, nije kao da tom liku treba 10 kila brašna do srede. mogla je to reći prvo, a ne da gledam lika kako doživljava mini srčani udar.

Link to comment
10 minutes ago, nautilus said:

mi smo u ratu imali nestasicu kvasca, brasna je uvek bilo. to je usko grlo kod pekara zatos to je malo proizvodjaca kvasca.

 

Može to i bez kvasca, mada nije baš seksi

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Moj fakultet objavio da se nastava redovno održava,ali da nije obavezan dolazak.

 

jel u srbiji?

moji iz firme u beogradu ništa ne javljaju. poslednji predlog u petak je bio da se u kancelarije dolazi samo ako ima neodložnih sastanaka, a to su predložili direktor koji je u sredu uveče stigao iz italije i jedan rukovodilac koji večeras stiže iz engleske. ja ne bih s njima da se mešam u istim prostorijama. ne znam šta da radim. tražila sam da sledeće nedelje koristim godišnji, ali mi je odbijen zahtev.

Link to comment
  • Redoran pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...