Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 
Quote

 

Општине и градови са највећим бројем до 31.5.2020.
Top 10
Ранг Територија Вредност
1 Град Београд 5
2 Лесковац 4
2 Смедерево 4
4 Врање 3
5 Нови Пазар 2
5 Ужице 2
5 Велика Плана 2
5 Град Ниш 2
9 Прибој 1
9 Бела Паланка 1

 

 
Link to comment

moja firma je od danas počela normalno da radi. od ukidanja vanrednog stanja radili smo nas pola po pola svaki drugi dan. do prošle nedelje smo svi nosili maske, sad niko neće da nosi, kažu, ne mogu, smeta im... tako ni ja sad ne nosim. malo sam razmislila, ja ću od njih teško da se zaštitim ako je neko bolestan, jedino što mogu da štitim njih maskom ako sam ja bolesna... pa sam nekako brzo došla do zaključka da bi bilo najbolje za mene a i za celokupan ljudski rod da oni svi pocrkaju.

Link to comment
30 minutes ago, slepa živana said:

moja firma je od danas počela normalno da radi. od ukidanja vanrednog stanja radili smo nas pola po pola svaki drugi dan. do prošle nedelje smo svi nosili maske, sad niko neće da nosi, kažu, ne mogu, smeta im... tako ni ja sad ne nosim. malo sam razmislila, ja ću od njih teško da se zaštitim ako je neko bolestan, jedino što mogu da štitim njih maskom ako sam ja bolesna... pa sam nekako brzo došla do zaključka da bi bilo najbolje za mene a i za celokupan ljudski rod da oni svi pocrkaju.

 

Inevitable logic.:laugh::ziga:

Link to comment
32 minutes ago, slepa živana said:

... pa sam nekako brzo došla do zaključka da bi bilo najbolje za mene a i za celokupan ljudski rod da oni svi pocrkaju.

 

:hail:

 

 

Link to comment

Samo 18 danas. Sad se moze konstatovati da smo generalno dobro prosli, da je ovo otvaranje bilo tacno na vreme, i ako se cinilo da je preuranjeno. Major Kon je pobedio. 

Link to comment
2 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Samo 18 danas. Sad se moze konstatovati da smo generalno dobro prosli, da je ovo otvaranje bilo tacno na vreme, i ako se cinilo da je preuranjeno. Major Kon je pobedio. 

 

Valjda Vucic? Kakav Kon, nebitan lik. Predsednik je prelomio da udjemo u pucanj, za spas nase ekonomije, hazarderski potez koji se isplatio. 

 

Predsednik pogodio sa merama pritezanja, pogodio i sa popustanjem. 

 

Sacuvao najstarije, Sacuvao ekonomiju. 

Edited by dillinger
Link to comment
2 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Samo 18 danas. Sad se moze konstatovati da smo generalno dobro prosli, da je ovo otvaranje bilo tacno na vreme, i ako se cinilo da je preuranjeno. Major Kon je pobedio. 

potpukovnik

:s_p:

Link to comment
5 minutes ago, dillinger said:

 

Valjda Vucic? Kakav Kon, nebitan lik. Predsednik je prelomio da udjemo u pucanj, za spas nase ekonomije, hazarderski potez koji se isplatio. 

 

Predsednik pogodio sa merama pritezanja, pogodio i sa popustanjem. 

 

Sacuvao najstarije, Sacuvao ekonomiju. 

 

Ima da osvoji milion posto na izborima

Link to comment
 
Quote

 

Општине и градови са највећим бројем до 1.6.2020.
Top 10
Ранг Територија Вредност
1 Град Београд 7
2 Град Ниш 2
3 Пирот 1
3 Стара Пазова 1
3 Мајданпек 1
3 Рашка 1
3 Врање 1
3 Бачка Топола 1
3 Прокупље 1
3 Сокобања 1

 

 
Link to comment
3 hours ago, dillinger said:

 

Valjda Vucic? Kakav Kon, nebitan lik. Predsednik je prelomio da udjemo u pucanj, za spas nase ekonomije, hazarderski potez koji se isplatio. 

 

Predsednik pogodio sa merama pritezanja, pogodio i sa popustanjem. 

 

Sacuvao najstarije, Sacuvao ekonomiju. 

 

hvala sto si to izgovorio umesto mene, a i iskoristio si dobar izraz - usli smo u pucanj. 

Link to comment
Quote

Epidemiolog prof. dr Branislav Tiodorović, član Vladinog kriznog štaba za borbu protiv kovida 19, upitan da li mu smetaju kontroverzne izjave njegovog kolege prof. dr Branimira Nestorovića imao je itekako šta da poruči.

- Nije tačno da uopšte nismo bili spremni i da nismo znali šta radimo, da je bio totalni haos, kako je to prof. Nestorović rekao u petak na panelu. Kolege Darija Kisić Tepavčević i Predrag Kon su mu vrlo diplomatski odgovorili da smo tačno znali šta radimo. Ja bih bio mnogo oštriji i nimalo ne bih bio diplomata. Kakav je to način da tako govori?! Naravno da smo znali šta radimo. Jeste ovaj virus nov, ali ovo nam nije ni prva epidemija, ni prva pandemija. Dr Kon, prof. dr Vladimir Petrović iz Instituta za javno zdravlje Vojvodine i ja radili smo na pandemiji svinjskog gripa 2009/10. i sada smo tačno znali šta radimo. Postoji utvrđena svetska doktrina sprečavanja i suzbijanja pandemija i epidemija. Ostale izjave i istupe prof. Nestorovića neću da komentarišem - kazao je Tiodorović.

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...