Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Podneta je inicijativa, nekih prilično ozbiljnih doktora... Biće zanimljivo obrazloženje, zašto mu ne oduzimaju licencu...

zato shto niko ne sme od gazde. obrazlozenje moze bilo koji skup rechi srpskog jezika.

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Ona postaje 1 simbol[emoji769] te ekipe uglađenih SNS klijenata koji nominalno nisu radikali ali su se opasno nakrali i obogatili, a još i briljirali u javnim nastupima...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Budale odlučile da se ipak organizuje beer fest

Jer pare se moraju uzeti...

 

Šta kaže struka[emoji769] to je ok?

Ali domovi za stare su problem?

Antivakseri treba da nas jebu...

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment

Eh sad, Bir Fest i kultura... :lolol:

 

Ali ako će dozvoliti gužvanje nekoliko desetina hiljada na proslavi titule za sedmicu dvije, Bir Fest je za to mila majka, em je u avgustu em je na mnogo većem prostoru, em će biti dosta dezinfikacionih sredstava i sredstava za spiranje grla

Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:

Ako se očekuje da u junu prestane epidemija, koji je razlog da nema kulturnih događaja?

 

Ja ne očekujem da prestane epidemija.

Link to comment
11 hours ago, radisa said:

Podneta je inicijativa, nekih prilično ozbiljnih doktora... Biće zanimljivo obrazloženje, zašto mu ne oduzimaju licencu...

 

Koliko uopste ima slucaja oduzimanja licence lekarima u Srbiji? Ima li negde javnosti dostupnih podataka o oduzetim licencama sa obrazlozenjima?

Link to comment
On 27.5.2020. at 20:42, halloween said:

Npr. na najjadniju proviziju, kad fizičko lice koje nema otvoren račun u RF banci uplaćuje na račun fiz.lica koje ima otvoren račun u RF banci. To druge banke ne naplaćuju. Da se razumemo, kad sam htela da otvorim račun u RF banci još pre 100 godina, poznanik koji tu radi i to odgovoran posao me je savetovao da idem negde drugde jer  su rijentisani prvenstveno na pravna lica, a uslovi za otvaranje i vođenje tr fiz. lica su bolji kod drugih banaka.

 

On 27.5.2020. at 16:53, variola said:

 

Znam da su im provizije na plaćanja bile visoke. Pre 4-5 god. sam plaćao mobilni par puta kod njih, telenor (znači račun u njihovoj banci), prvo je bilo bez ikakve provizije, a onda je postala skoro duplo viša nego da plaćam npr. u pošti. Kod uplata na račune drugih banaka ta provizija je bila još i veća. Naravno, nisu oni jedini, zato se i dalje ogromna većina uplata vrši preko pošte.

 

Pa ne pokriva zdravstveno osiguranje ničiju znatiželju :) Takođe, ovo što kažeš, pitanje sa dugotrajnim imunitetom je neizvesno, plus je bilo priče da se kod svih prebolelih i ne otkriju antitela (ili se valjda vremenom gube).

 

Aha. Pa pravo da vam kažem, ja imam račun u toj banci već 10 godina i zadovoljna sam koliko se bankom može zadovoljan biti. Plaćam mesečno održavanje 250din (što je više nego u drugim bankama ... neki ni ne naplaćuju mesečnu proviziju), ali su imali online banking pre nego što su druge banke uvele i ne naplaćuju nikakvu proviziju na takvo plaćanje (nevezano u kojoj je banci drugi račun), tako da mi je to sasvim u redu. Nije mi neki cilj da reklamiram banku al eto da podelim.

 

A što se tiče zdravstvenog i znatiželje; ofc, kad bi to bila samo čisto moja znatiželja bila bi druga priča, al realno nije da nije u interesu javnog zdravlja da za što veći broj ljudi provere, pa i uz sve te neizvesnosti i nepoznanice oko otkrivanja antitela. Iz te perspektive bi imalo smisla svejedno ponuditi opciju besplatnog testiranja i takođe uvrstiti i te rezultate u rezultate istraživanja (kako su uopšte odabrali tih 7000 domaćinstava?)... U svakom slučaju, neću više da serem jer sam daleko od stručnjaka po ovom pitanju.

Link to comment
17 minutes ago, Shitgenstein said:

A što se tiče zdravstvenog i znatiželje; ofc, kad bi to bila samo čisto moja znatiželja bila bi druga priča, al realno nije da nije u interesu javnog zdravlja da za što veći broj ljudi provere, pa i uz sve te neizvesnosti i nepoznanice oko otkrivanja antitela. Iz te perspektive bi imalo smisla svejedno ponuditi opciju besplatnog testiranja i takođe uvrstiti i te rezultate u rezultate istraživanja (kako su uopšte odabrali tih 7000 domaćinstava?)... U svakom slučaju, neću više da serem jer sam daleko od stručnjaka po ovom pitanju.

govorio je juče kon o ovom testu na antitela, citirao je vememah... pa to je cirkus. ako si pozitivan na antitela onda moraš da ideš od nemila do nedraga od nedraga do predraga i na kraju kod alana čumaka. nema ništa od toga... ko je lud da se sad mlati po domaćem zdravstvu.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...