Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Poslednje kolo je 20. juna Zvezda - Proleter...a nije nemoguce da od 1.6. bude sve otvoreno kao da korone nikad nije ni bilo

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja ne znam koji je smisao bilo kakve karantinske akcije čak i na nivou pojedinca ako će država da se pravi blesava i mrtva. Čemu i kvasac kupovati ako već neće zatvarati prodavnice jer korone nema. Jedino ako nećemo dobrovoljno u karantin. 

Samo nabaviti što više opreme i gledati da se lično ne zarazi niko od nas. 

Link to comment

Da okacimo i danasnji izvestaj, poceli smo i ovde da "kasnimo":


 

Quote

 

Od 3.644 osobe testirane u poslednja 24 sata u Srbiji na virus korona pozitivno je još 67. Ukupan broj obolelih od početka epidemije je 11.159. U prethodna 24 sata nije bilo preminulih od posledica izazvanih kovidom, a ukupan broj umrlih do sada je 238.

U Srbiji je ukupno hospitalizovano 658 pacijenata, a na respiratorima je njih 12.

Od početka epidemije u Srbiji je testirano 217.856 osoba koje su ispunjavale kriterijume definicije slučaja, a do sada je izlečeno 5.857 pacijenata. Juzne vesti

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Sad videh i vest za broj pacijenata u Nisu:

 

Quote

U Кliničkom centru Niš, u starom delu ukupno je hospitalizovano 72 pacijenata, sa potvrđenim prisustvom korona virusa COVID 19, u starom delu КC Niš. Podsećanja radi, samo pre četiri dana u ovoj zdravstvenoj ustanovi bilo je hodpitalizovano 36 pacijenata. Juzne vesti

 

Privremena bolnica u Niskoj Banji se nigde ne pominje. Poslednja informacija je od pre 6 dana. Tada je tamo bilo smesteno 86 pacijenata.

Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

@Budja kakva je situacija kod tebe, jel se smiruje

 

može i na svetskoj temi. ovde centralna amerika nije nešto u fokusu. juče sam čitao tekst o brazilu i koroni, a i procena who-a je da je brazil sledeće žarište, posle usa i ny

 

Napisacu na opstoj temi.

Link to comment
Quote
Општине и градови са највећим бројем до 24.5.2020.
Top 10
Ранг Територија Вредност
1 Смедерево 28
2 Град Београд 7
2 Врање 7
4 Нови Пазар 3
4 Лесковац 3
4 Велика Плана 3
4 Тутин 3
8 Прокупље 2
8 Зајечар 2
8 Град Ниш 2

Smederevo dominira poslednjih nekoliko dana, ali danas su išli jako do samog kraja.

Link to comment
6 hours ago, James Marshall said:

Ovaj lik je sasvim dovoljan dokaz kakve nas budaletine vode, kreiraju nam medijsku sliku i koliko im je stalo do nas. Nestorović ima svojih problema, ali COVID-19 će proći, a ovi što nam vedre i oblače i što dozvoljavaju da se ovaj lik povlači po medijima će ostati, to će Srbima doći glave, neće ni COVID-19 ni slične bolesti. Ako neki narod isčezne zbog sopstvene gluposti, to ćemo biti mi. Ovako rapidno urušavanje društva i nacije nije zabilježeno odavno. A sve sa izgovorom "moglo bi biti i gore", "makar nešto rade" i "obećali mi nešto, daj da ućarim danas, jebeš sutra". 

Ja vise nemam drugog objasnjenja osim da ovu budalu vlast namerno gura. Malo sutra bi on gostovao na svim rezimskim televizijama da to nije u interesu vlasti. I ima smisla. Mi nemamo kapacitet da se cela zemlja drzi mera kako treba i onda pusti obe price - apokalipsa danas i nasjmesniji virus, pa nek svako slusa sta se njemu svidja a drzava moze da nastavi da se pravi blesava. 

Link to comment

@renne

 

Ti najbolje barataš izvorima, čini mi se, pita me drugar, Hr državljanin, koji bi da putuje za BG, gde može da nađe zakon/uredbu/odluku (link) kojom je propisano da strani državljani mogu da ulaze u Srbiju bez PCR testa i karantina?

 

A može i neko drugi da odgovori ako zna. Hvala.

Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

Ja vise nemam drugog objasnjenja osim da ovu budalu vlast namerno gura. Malo sutra bi on gostovao na svim rezimskim televizijama da to nije u interesu vlasti. I ima smisla. Mi nemamo kapacitet da se cela zemlja drzi mera kako treba i onda pusti obe price - apokalipsa danas i nasjmesniji virus, pa nek svako slusa sta se njemu svidja a drzava moze da nastavi da se pravi blesava. 

 

Pa jebote, ti i ja ga guramo.

 

Jasno je kao dan ko ga gura i zašto, čovek je zabava miliona.

Link to comment
13 hours ago, theanswer said:

Ko sme da se kladi da će Zvezda da slavi titulu pred publikom? 

Pa šta imaš da se kladiš, to je sto posto sigurno. To je značajnije od svega, i slaviće se sa publikom pa makar crklo milion ljudi zbog toga. Ionako ih je već zajebao što rodjendan nisu proslavili pred publikom a moglo se, šta je par hiljada mrtvih gore-dole.

Link to comment
9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

@renne

 

Ti najbolje barataš izvorima, čini mi se, pita me drugar, Hr državljanin, koji bi da putuje za BG, gde može da nađe zakon/uredbu/odluku (link) kojom je propisano da strani državljani mogu da ulaze u Srbiju bez PCR testa i karantina?

 

A može i neko drugi da odgovori ako zna. Hvala.

ne treba ti uredba

Prelazi se bez problema, granice su otvorene, moji su juče došli u Beograd posle tri meseca.

Link to comment
11 hours ago, theanswer said:

Pa šta će mu uredba? Dva drugara su prešla granicu u subotu odmah iza ponoći. Nikakav karantin, ništa.

 

1 hour ago, renne said:

ne treba ti uredba

Prelazi se bez problema, granice su otvorene, moji su juče došli u Beograd posle tri meseca.

 

Fala!

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...