Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

@Budja kakva je situacija kod tebe, jel se smiruje

 

može i na svetskoj temi. ovde centralna amerika nije nešto u fokusu. juče sam čitao tekst o brazilu i koroni, a i procena who-a je da je brazil sledeće žarište, posle usa i ny

Link to comment

Ovaj lik je sasvim dovoljan dokaz kakve nas budaletine vode, kreiraju nam medijsku sliku i koliko im je stalo do nas. Nestorović ima svojih problema, ali COVID-19 će proći, a ovi što nam vedre i oblače i što dozvoljavaju da se ovaj lik povlači po medijima će ostati, to će Srbima doći glave, neće ni COVID-19 ni slične bolesti. Ako neki narod isčezne zbog sopstvene gluposti, to ćemo biti mi. Ovako rapidno urušavanje društva i nacije nije zabilježeno odavno. A sve sa izgovorom "moglo bi biti i gore", "makar nešto rade" i "obećali mi nešto, daj da ućarim danas, jebeš sutra". 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Nestorović ima svojih problema,

 

 

Kakvih problema, jel mu umro neko pa se on sada sveti čovečanstvu?

 

Neka se nosi u tri lepe pizde materine.

Link to comment
9 minutes ago, vememah said:

  

Nastavak:

 

egfr703.png

 

 

Ovo je klasicna srpska prica. Slucajno im se zapati da na neko vazno mesto postave sposobnu osobu, onda shvate da mogu da se okoriste onim sto je ta sposobna osoba napravila, nju smene i postave neku budalu, verujuci da ce s budalom to isto tako dobro da funkcionise, budala, naravno, sjebe stvar. Srpska posla in a nutshell.

Link to comment

Procentualno danas stojimo najlošije još od ponedeljka, kad je bio onaj "incident" u Vranju. Pre toga, poslednji dan sa današnjim procentom (1,84, i to sa skoro duplo više testiranih) bio je 6. maj. 

Inače se od početka maja nije desilo da imamo dva uzastopna dana sa manje od 5000 testova, od kraja aprila nismo imali dan sa manje od 4000 testova, počinjem da mislim da se ovo radi kako bi brojevi u apsolutnom smislu izgledali prihvatljivije. 

Edited by Halvard
Link to comment
21 minutes ago, Caligula said:

 

 

Kakvih problema, jel mu umro neko pa se on sada sveti čovečanstvu?

 

Neka se nosi u tri lepe pizde materine.

 

Ma on je nebitan, ljudi, pojedinaca, prslih, ludih, neuračunljivih, bezobraznih, neopreznih, bahatih, bilo je i biće. Sistem je taj koji treba da spriječi da ovaj lik dođe bilo gdje dalje od Balkan Info, ali jasno je da je kod nas sistem erodirao, da se ne vraćam na opšta mjesta oko kojih smo mi ovdje šlajfne ispisali. Pojedinci ne bi trebalo da su bitni, a kod nas je sve neko krpljenje i sve zavisi od ovog ili onog na nekoj poziciji, u negativnom ili pozitivnom smislu. A to ne valja. 

Link to comment
2 hours ago, Conspirator said:

30. maja miting SNS u Vranju. Veselo.

 

Idem ja da kupim kvasac..tek da ga imam.

 

Sa ovim budalama se nije zajebavati.

 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Ko sme da se kladi da će Zvezda da slavi titulu pred publikom? 

   To bi trebalo da bude 6. juna. Ja lično ne verujem. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...