Jump to content
IGNORED

Razno


Sludge Factory

Recommended Posts

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Booka je ponovo izdala "Dvore od oraha" Jergovića, izašlo je pre par dana, i baš jedva čekam da je dodam u biblioteku. Ali je još nema po drugim knjižarama...

Link to comment
20 minutes ago, Svemir Zeka said:

Booka je ponovo izdala "Dvore od oraha" Jergovića, izašlo je pre par dana, i baš jedva čekam da je dodam u biblioteku. Ali je još nema po drugim knjižarama...

jel to najbolji Jergovic?

 

Link to comment
9 minutes ago, 3opge said:

jel to najbolji Jergovic?

 

Vodi se da jeste, mada nisam čitala sve, a ovo jesam, i odlična je knjiga. I jedva čekam da je ponovo čitam :)

Link to comment
  • 1 month later...

Mojoj dragoj se rasprodao prvi tiraž od kraja oktobra, pa je moram ovde pohvaliti dobro joj je krenulo... Knjiga je teška, kažu, ali se čita kao priča. To kažem ja, dakle uprkos tome što je zbirka poezije čita se ko priča i ima neki super iskusan ulični vajb. Jer se moja draga ne boji da proba ništa, a i život je nije mazio, a i ona je ozbiljan divljak, a i nežna je ko biljčica. Pa je moram malo reklamirati, šiba bogami a još nisu ni počele promocije. Ovde će biti 29. novembra, simbolično, u KC Gradu. Pa se sprema Novi Sad...

 

313296581_10229921546250735_448902210758

Edited by Hermetico
  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...