Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

Pored Klinike za infektivne i tropske bolesti KCS, trijaža se nakon pregleda u domu zdravlja obavlja i u KBC Bežanijska kosa.



Radno vreme kovid ambulanti pri domobima zdravlja je od 7 do 20 sati radnim danima, a vikendom od 8 do 18.

Od sutra počinju da rade i dve ambulante tokom cele noći: one se nalaze na adresama Čarli Čaplina 18 Palilula i Cara Dušana 176, Zemun.


telegraf.rs/vesti/beograd/3206214-dve-kovid-ambulante-u-beogradu-od-sutra-ce-raditi-tokom-cele-noci
Link to comment
Sad si me nešto opsovao?

.... Shiit has hit the fan!


:lol:

Daleko bilo!

Samo rekoh koji su standardi zastite u pitanju - ovaj je kineski, drugi americki, treci evropski.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
On 27.6.2020. at 13:00, cartman said:

I dosta prijatnije za celodnevno nosenje od hirurskih

Naravno to ne bi trebalo da bude glavni  parametar prilikom izbora

Kako sad pa to? Imaš u specifikacijama otpor disanju (pad pritiska pri nekom protoku) i naravno da je veći kod N95 nego kod hirurških.

 

Jedino što mi pada na pamet da povećava udobnost je za korisnike sa naočarima, manje im toplog vazduha šalju na naočari.

Link to comment
1 hour ago, Spooky said:

Kako sad pa to? Imaš u specifikacijama otpor disanju (pad pritiska pri nekom protoku) i naravno da je veći kod N95 nego kod hirurških.

 

Jedino što mi pada na pamet da povećava udobnost je za korisnike sa naočarima, manje im toplog vazduha šalju na naočari.

Udobna u smislu ergonomije i manje iritacija na kozi (svrab crvenilo i tako to)

a na disanje posle par minuta prestajem da obracam paznju , jedino sam primetio dosta veci napor kada pricam

Link to comment

Šta bi sa ovim KN 95 maskama? Je l to neka nestašica? Pre 2 nedelje naručila nekoliko sa nekog sajta, sve ok, isporučili i sad kad sam ponovo naručila javljaju mi da nemaju i da ih skoro neće dobijati. Sad sam poručila sa nekog drugog sajta, zvala ih da proverim da li imaju, kažu mi da imaju, e saad nagađaj...A fakat su odlične, ne znam gde bih ih više tražila ukoliko me i ovi ispale :sad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...