Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

36 minutes ago, I*m with the pilots said:

Malo je van ove konkretne teme, ali pošto je čitav forum ovde: kako/čime najbezbolnije da operem slikovnice? Dobila/našla sam dosta već korištenih pa pre nego što ih dam detetu, volela bih da ih nečim malo sredim.

Nešto su slikovnice, nešto kao slagalice-knjige, sve je ~deblji karton.

 

Pa ako su stojale nedirnute duze od dan virus bi trebao biti odavno muerte. Zar ne? 

Link to comment

Kapiram da ti je pizza najbezbednija

Izbace je iz vrele rerne onom ogromnom varjacom u kutiju i voila

Nema nebezbedne pripreme, drkanja rukama i da neko visi nad klopom par minuta

Edited by Ravanelli
Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

Пацијентима ће на располагању бити и психијатријска подршка

 

Valjda je to to.

Masterplan™ Valjda ce i neki psihijatri da fasuju virus pa će da budu sprovedeni na Sajam... 

13 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ja bi narucio smao ako je bezbedno da isprskam i picu :D 

Juče bio u McDrive kod fontane, svi sa maskama i rukavicama, tip na kasi oprao rukavice asepsolom (valjda) pre nego što mi je uzeo karticu. 

 

Edited by ZerrorR
Link to comment
48 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

jel narucujete hranu iz restorana? ja sam planirao da spremamo samo ono sto imamo u frizideru i da ne rizikujemo ali vec sam se smorio od piletine na 100 nacina. narucio bi iz meka ali nikad ne znas ko priprema, kako je priprema...

U meku svi nose rukavice i maske, dostavljaci isto, samo otvore kutiju u kojoj nose i ti uzmes sam. Jedino pare sire zarazu. Mi uzimamo redovno.

Link to comment
9 hours ago, Ravanelli said:

Pa ako su stojale nedirnute duze od dan virus bi trebao biti odavno muerte. Zar ne? 

 

Nema veze sa virusom toliko, takodje ne znam ni od kad su bile u kartonu ispred kuce gde smo konkretno ove danasnje nasli, vise da uklonim neke lepljive tackice i generalno prebrisem pre nego sto ih predam dalje.

Link to comment
20 hours ago, Katikon said:

Nije taj potez, al rukavice sam nasla samo u apoteci na zelenjaku gore kad se izadje iz prolaza, blizu stanice, nigde vise

 

Hvala!!! Uspela sam da nađem na kraju u apoteci tačno preko puta Mašinca, kažu svaki dan dobijaju, al valja poraniti. Zaboravih kako se zove apoteka, ali zelena velika reklama i tačno na autobuskoj stanici.

 

edit. kakva je situacija sa bankomatima Telenor / Mobi banke? Konkretno - ima li keša:)

Edited by angelada
da ne pišem dva posta redom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...