Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

 
Da li je ponovio brzi test? (Verovatno mozete da kupite testove za par evrica, kao i mi ovde?) I da li planira da uradi PCR, kako to sad ide kod vas?

Ovde su dz. Narucio je PCR, obicno dodju za dan - ne znam da li je drugacije sad za praznike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
To i ja mislim, samo sam hteo da neko drugo nesto kaze lol.gif

Da li mi vredi da se izmestim, ili je vec kasno…


Sent from my iPhone using Tapatalk
ne vidim zashto ne bi pokushao/poshtovao neki protokol. ima neshto i u kolichini koja se pokupi, chini mi se :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pošto mi posle PCR testa u sertifikatu uz vakcine stoji i pozitivan PCR sa datumom, da li neko zna kako se to posle ispravlja? Tipa jel dovoljno da prodje određeni broj dana ili trebam da radim novi test da potvrdi da sam negativan?

Link to comment

Treba da se vratim u US za oko nedelju dana (sada sam u Beogradu), pa se pitam kakva je situacija sa PCR testovima ovde? Znam da je na Zapadu totalni haos (ja sam jedva uspeo da uradim test pre polaska iz US, iako mi na kraju nije ni trebao obzirom na vakcinu), a čini mi se da sam i ovde negde pročitao da je u Beogradu gužva ovih dana. Znam da postoji laboratorija za testiranje na samom aerodromu - da li bih mogao nekako već sada da rezervišem termin na sam dan leta, pa da onda mogu da računam na to? Prema onome što sam uspeo da nađem na netu (link), to bi trebalo da se radi preko eUprave, ali tamo nisam našao aerodromsku laboratoriju u listi - samo Torlak, gradski zavod, itd.

Edited by ACR
Link to comment

Na aerodromu samo čekanje. U nedelju popodne se čekalo ~2.5 sata, + ~30 minuta čekanja na rezultat (antigenski, pcr se čeka između sat i dva).

Neko drugi reče da pre dan-dva nije bilo gužve, verovatno kako se zalomi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kardioloski pregled uz eho srca bi trebalo da bude neka osnova ukoliko primetis neke simptome (zamaranje, lupanje srca, skokove pritiska, zujanje u usima, glavobolje , vrtoglavice...)

edit:

Naravno pre svega toga odraditi kompletnu laboratoriju

 

Edited by cartman
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mojoj majci je dosta pomogao u oporavku nakon izlaska iz bolnice (tamo dok je bila nisam mogao da joj doturim).

Ona ima subjektivan osećaj da je pomogao.

Još par poznanika i rođaka mi je hvalilo taj Orthomol u fazonu da 'radi poso'.

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Da li je neko koristio Ortomol imun u "oporavku".
Već mi nekoliko poznanika kaže da im je pomogao da se "dignu"?







... Shiit has hit the fan
 

 

Ja ga koristio preventivno i sad januara kada sam (nesto) zakacio.

 

Realno dize, pisao sam o tome jos pre godinu i jace. Jeste skup (200 dinara dnevno) ali mislim da je dobra investicija.

 

edit: jeftinije ti je da uzmes celo pakovanje preko Srbotrejda

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...