Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

 
Ja ga koristio preventivno i sad januara kada sam (nesto) zakacio.
 
Realno dize, pisao sam o tome jos pre godinu i jace. Jeste skup (200 dinara dnevno) ali mislim da je dobra investicija.
 
edit: jeftinije ti je da uzmes celo pakovanje preko Srbotrejda
Jel oni imaju onlajn?


Edit:

Video sad na sajtu Srbotrejd, toliko sam platio i ovde u bloku MarkFarm apoteka.




... Shiit has hit the fan


  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

ne znam gde da pitam / jel antigenski test koji mi treba za prijem u bolnicu i treba da radim sutra mogu u kovid ambulanti il moram privatno?  (bolnica je u drugom mestu od mog, ako to ima veze)

Link to comment
26 minutes ago, InvisibleLight said:

ne znam gde da pitam / jel antigenski test koji mi treba za prijem u bolnicu i treba da radim sutra mogu u kovid ambulanti il moram privatno?  (bolnica je u drugom mestu od mog, ako to ima veze)

Imas prava da uradis u kovid ambulanti, besplatno, razlog jer bolnica trazi. E sad ne znam da li da ides u kovid ambulantu gde zevaju potencijalno zarazeni ili da odradis privatno negde gde su mozda bolji uslovi 

  • Hvala 1
Link to comment

jel postoji neko mesto u beogradu koje preporucujete za kompletnu proveru u toku/nakon covida?

 

Lab analize/provera pluca/srca, sta sve jos treba... ?

 

Moze i privatno neko ko nudi ceo "covid paket" 

Link to comment
On 31.3.2022. at 16:45, Sandradjer said:

Imas prava da uradis u kovid ambulanti, besplatno, razlog jer bolnica trazi. E sad ne znam da li da ides u kovid ambulantu gde zevaju potencijalno zarazeni ili da odradis privatno negde gde su mozda bolji uslovi 

jel to neko uspeo da uradi? da kaze bolnica trazi?

Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

jel to neko uspeo da uradi? da kaze bolnica trazi?

Doduse poznajem jednu osobu koja jeste. Imala je ceste odlaske u bolnicu nekih 4-5 meseci krajem prosle godine. Ne znam bas broj antigenskih, ali npr. na svakih desetak dana joj je bio potreban antigenski

Link to comment

kod nas je bilo jednom mesechno, prvo je radila sama bolnica na prijemu, a onda su rekli donesite, znam da je bila pricha tada da moze kod drzave, ali je neshto bilo bash komplikovano. medigrup nam dodje chasovnik zivotami. ako morate da placate, beogradjani, placajte akvalab (hiljadarku) :dry:

Link to comment

Primio dva Fajzera, trecu dozu trebao da dobijem skoro u dan kada sam dobio koronu (prva polovina novembra). Blaza klinicka slika, tako da sam mec dobio rezultatom 2:0, sto je naravno najopasniji rezultat, nakon kog sledi opustanje. I opustio sam se. 

Uglavnom, kako je sada, barem medijski, korona navodno utihnula, a antivakseri krenuli u zestoku kontraofanzivu, u dilemi sam da li je neophodno da ovih dana primim i trecu dozu. 

Ako moze neki koristan savet. 

Link to comment
  • 5 months later...

 

Treba mi hitno savet:

danas oboje mojih roditelja u kasnim 80im imaju kovid, ja sam se tek vratio u Ameriku iz Srbije pre 6 dana.

Majka ima pocetak upale pluca ali nema temperaturu, otac je dobio od nje posle 3-4 dana,

on za sada ima temperaturu i umor i bolove u crevima.

 

Pitanje je:

Sta ste radili, uzimali protiv upale pluca, pogotovo ako su bili stariji u pitanju.

Sta jos mogu da urade za sebe?

Da li je dobro da idu u tu batajnicku bolnicu?

 

Moja cerka stize tamo sutra pa moze da im donese sta treba. 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

nemoj takve savete da tražiš ovde, neka idu u kovid ambulantu ili neka im dođe patronažni lekar(to sad imaju ove privatne zdravstvene ustanove) pa dalje po njihovim instrukcijama

 


 

želim im sve najbolje 

:heart:

 

 

naravno da su isli u ambulantu i uzimaju lekove, ja samo pkusavam da saznam nesto vise iz iskustva ovdasnjih forumasa.

 

 

Link to comment
39 minutes ago, 3opge said:

 

 

naravno da su isli u ambulantu i uzimaju lekove, ja samo pkusavam da saznam nesto vise iz iskustva ovdasnjih forumasa.

 

 

Sigurno su zbog godina dobili antivirusni lek i ostalu terapiju po protokolu. Javljaj kako su 

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

 

 

naravno da su isli u ambulantu i uzimaju lekove, ja samo pkusavam da saznam nesto vise iz iskustva ovdasnjih forumasa.

 

 

svako iskustvo je suviše posebno pogotovu kada se uporedi sa nekim ko ima -90g, verovatno i neke hronične probleme i terapiju za iste

 

nije mi bila namera da te obeshrabrim

 

držim fige

🤞🏻

Link to comment
41 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

svako iskustvo je suviše posebno pogotovu kada se uporedi sa nekim ko ima -90g, verovatno i neke hronične probleme i terapiju za iste

 

nije mi bila namera da te obeshrabrim

 

držim fige

🤞🏻

 

nema frke

zajebano je jako kad imas dvoje starih bolesnih roditelja 5000 milja daleko

moram da racunam na sve mogucnosti

ja se jos opravljam takodje

 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...