Jump to content
IGNORED

Kineski "Shiatsu" masažeri


JakeBlues

Recommended Posts

Ima li ko iskustva sa ovim kineskim "shiatsu" masažerima za vrat, ramena itd. što su ima po oglasima za oko 2000 din? Valja li to čemu za te pare?

 

4 rotirajuce glave, tri brzine, nekoliko modova rada, neki imaju i IC grejanje, neki nemaju... 

 

U suštini nalik na ovo:

 

Image result for shiatsu masazer

Link to comment

Gledao sam i te firmirane, i primetih da ovi no-name kinezi vrlo liče na njih :D kao su (kinezi) neretko veće nazivne snage. Recimo ovaj koji si linkovao je 12W, a no-name NAVODNO celih 30W. Da, znam, svi se sećamo kineskih zvučnika za kompjutere veličine pakle cigareta od 100W po kanalu... ali se isporučuje adapter od 12V i 2.5A uz njih pa možda nisu ni toliko daleko od tih 30W.

 

Link to comment

Ja sam probao 2 komada

 

Neki švapski od 140 evra koji zaista jebe kevu, snažan, a opet mekan, zbilja opaka priča (probao na Sajmu, neki likovi iz NS su distribuirali, ali nema više te marke kod nas), ovaj kineski je ok kao prva pomoć, malo grijanja, malo drndanja, ali može se zaustaviti ako se baš nalegne na njega (znači teško za donja leđa da se može koristiti) a te glave su prilično tvrde. 

Link to comment

OK hvala puno mi znači ta info da su im masažne glave tvrde i da nisu previše snažni. To onda nije to. Koji je bio taj nemački brand koji su probao, možda ga ima na nemačkom Amazonu?

Link to comment

E imam ja jedan vrhunski da vam prodam. Tacnije moja tetka. Sano Plus Apollo. 

Malo presao, napravicemo cenu. Ona je valjda dala 300e, al dacemo za dosta manje

 

masazer-apollo-5425635215093-71789689584

 

 

Btw ima i neku masaznu prostirku sto mozes da legnes na nju ili je stavis u fotelju pa te masira. Ista marka, al to je nesto skuplje

Edited by Ravanelli
Link to comment

Imam ovaj nemacki 2,5 godine, zapravo uzela babi, ona te joj tesko, te je mnogo drnda, pa uzeli matorci, pa se oni nesto femkali i ja se iznerviram, tako zavrsio kod mene, vala za te pare ima da me drnda svaki dan. Odlicna stvar.

2b601208ef4aa871d77a0902c5872735.jpg

Link to comment
  • 7 months later...
On 29.1.2020. at 19:27, JakeBlues said:

Ima li ko iskustva sa ovim kineskim "shiatsu" masažerima za vrat, ramena itd. što su ima po oglasima za oko 2000 din? Valja li to čemu za te pare?

 

4 rotirajuce glave, tri brzine, nekoliko modova rada, neki imaju i IC grejanje, neki nemaju... 

 

U suštini nalik na ovo:

 

Image result for shiatsu masazer

Jesi pazario ovaj naposletku? Ili neki drugi za preporuku? Treba mi za gornji dio ledja, ramena, vrat..

Link to comment

Na kraju sam dobio na pozajmicu neki kineski koji je izgledao ubedljivo i nije bio jedan od onih kung-fu-drastic-plastic modela, koristio par puta i video da mi nesto ne radi posao (makar ne kako sam ja mislio da ce da radi). Pa sam na kraju batalio.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...